Laimdota Ozoliņa saņem Gada bibliotekāres titulu 7

Gaismas pilī godināti 2016. gada labākie bibliotekāri, un šoreiz Gada bibliotekāres titulu saņēmusi Bauskas Centrālās bibliotēkas (BCB) galvenā bibliogrāfe Laimdota Ozoliņa.

L. Ozoliņa titulu saņēma par izcilu sniegumu mūžizglītībā, informē konkursa rīkotāji. Kā «Bauskas Dzīvei» pavēstīja BCB direktore Baiba Tormane, kultūras iestādes kolektīvs lepojas ar Laimdotas panākumiem.

Otra Gada bibliotekāre ir Kuldīgas galvenās bibliotēkas bērnu literatūras centra vadītāja Inga Brūvere, kurai tituls piešķirts par bibliotēku interešu pārstāvniecību. Kā vēsta BCB, L. Ozoliņa papildus bibliogrāfes darbam plašai auditorijai organizē tematisku pasākumu ciklus, lasa izglītojošas lekcijas un demonstrē prezentācijas par dažādām kultūrvēstures un tautsaimniecības jomām. Viņa pēta izcilu novadnieku dzīvesstāstus, sadarbībā ar skolām organizē rakstniekiem, māksliniekiem, aktieriem veltītas tematiskās pēcpusdienas. Laimdota par kultūras tematiem stāsta arī kaimiņu novadu interesentu grupām.

Šogad apritēja desmitais gads, kopš Latvijas Bibliotekāru biedrības konkursā piešķir titulu «Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs». Balvu saņēmējas tika suminātas svinīgajā sarīkojumā Gaismas pilī. «Varam būt gandarīti, jo apbalvoto pulkā desmit gadu laikā ir vairākas Bauskas apkaimes bibliotekāres,» uzteic B. Tormane.

Mūsu novados pagasta bibliotekāres – gaismas nesējas ir Valles bibliotēkas vadītāja Ingūna Kļaviņa 2014. gadā, Zorģu bibliotēkas vadītāja Aina Ezergaile 2012. gadā, Misas bibliotēkas vadītāja Sarmīte Šlikaite 2011. gadā, Jauncodes bibliotēkas vadītāja Inta Krieviņa 2008. gadā un Bārbeles bibliotēkas vadītāja Brigita Krauze 2007. gadā.

Labāko bibliotekāru sumināšanu rīko Latvijas Bibliotekāru biedrība un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Fans

Lai vienmēr ass prāts un radoša izdoma!

pirms 8 mēnešiem, 2017.04.26 11:47

Inga

Brīnišķīgs cilvēks! Vienmēr atsaucīga un kompetenta!

pirms 8 mēnešiem, 2017.04.26 14:54

Es

Nu tad beidzot! Tik jauks cilveks! Gudra radosu domu bagata vienkarsa interesantam domam apveltits cilveks. Paldies vinai par ieguldito darbu!

pirms 8 mēnešiem, 2017.04.27 07:25

Jauncodietes

Tavs darbs ir atklāt darbu, kurš ir tavs, un ziedoties tam ar visu sirdi. Buda

pirms 8 mēnešiem, 2017.04.28 08:57

Atbalstītājs

Vienreizējs cilvēks, vienmēr izveido lieliskus pasākumus, un ir ļoti atsaucīga! Sen bija laiks saņemt balvu par ieguldīto darbu un sirds siltumu! Paldies par ieguldīto darbu, laiku un domām!

pirms 8 mēnešiem, 2017.04.30 14:53

From Edmonton,Canada

Sirsniga,saulaina Leedija!! Loti pozitivs jauks cilveks! Lai veicas!!!

pirms 8 mēnešiem, 2017.05.02 22:40

Vietējās ziņas