Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauksaimnieki gaidīti rudens izstādē Rāmavā

Tradicionālā rudens lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides veidošanas un labiekārtošanas izstāde izstāde Rāmavā notiks no 11. līdz 13. oktobrim, portālu informēja SIA «A.M.L.» izstāžu daļas vadītāja Laura Lūse.

L. Lūse atklāja, ka izstādē būs plašas iespējas izzināt nozares novitātes lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, kā arī infrastruktūras uzlabošanā.

Pasākuma laikā interesenti aicināti arī apskatīt ābolu un dārzeņu izstādi, just līdzi kokgāzēju un forvarderu sacensību dalībniekiem, kā arī pie informācijas centra piedalīties aktivitātē “Ieaud Latviju” – ieaust katram savu dzīparu kopīgi veidotā simtgades galdautā.

Kopumā izstādē apmeklētāji sastaps vairāk nekā 250 dalībnieku, kuri prezentēs tehniku, aprīkojumu, kā arī konsultēs par labākajiem piedāvājumiem katras saimniecības un uzņēmuma vajadzībām. Lauksaimniecības sadaļā būs apskatāmi arī vairāki jaunumi – uzlaboti tehnikas modeļi, kā arī jauni zīmoli. Savukārt, industriālo tehniku un materiālus saimniecības uzlabošanai novērtēs gan lauksaimnieki, gan dažādu infrastruktūras darbu veicēji.

Plašāk pārstāvēta šogad arī mežsaimniecības joma – dalībnieki piedāvās gan meža apsaimniekošanas pakalpojumus, gan dažāda izmēra tehniku, tostarp efektīvu lielo mežistrādes tehniku, kā arī mazākas mašīnas, kas piemērotas meža kopšanas un apauguma novākšanas darbiem.

Izstādes laikā ierasti notiks semināri un diskusijas, ietverot aktualitātes meža apsaimniekošanā, aktualitātes investīciju projektos, problēmas un risinājumus augu aizsardzībā mainīgos klimata apstākļos, kā arī lauksaimniecības produkcijas pārstrādes iespējas un ceļu uzturēšanas jautājumus. Izglītojošā programma tiek rīkota sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Lauku atbalsta dienestu, AS «Latvijas mediji», Zemnieku saeimu, Latvijas Lauksaimniecības Universitāti un citu organizāciju pārstāvjiem.

Savukārt bankas «Citadele» stendā ikvienam būs iespēja uzzināt par tehnikas un transportlīdzekļu iegādes iespējām, izmantojot līzingu un bankas kredītlīdzekļus. Bankas speciālisti palīdzēs saprast piemērotākos finansējuma veidus un iespējas. Varēs uzzināt arī par iespēju saņemt bankas finansējumu par pircējam izrakstītajiem, bet vēl neapmaksātajiem rēķiniem jeb faktoringa pakalpojumu.

Izstādes darba laiks – no plkst.10 līdz 17 no ceturtdienas, 11.oktobra lidz sestdienai, 13.oktobrim – izstāžu kompleksā “Rāmava” Ķekavas novada Valdlaučos. Organizatori lēš, ka izstāde pulcēs līdz 10 000 profesionāļu un interesentu.

Tradicionāli šajā izstādē piedalās arī Bauskas un kaimiņu novadu ļaudis - gan lauksaimniecības produkcijas ražotāji, gan pārstrādātāji.Rāmavā būs pārstāvētas Ivara Vientuļa un Alda Kadiķa šķirnes trušu audzēšanas saimniecības no Iecavas novada.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas