Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielajā bazārā Bērstelē viesosies daudz mākslinieku 1

Rundāles novada Viesturu pagasta Bērsteles parkā sestdien, 7. maijā, notiks tradicionālais Lielais bazārs – pavasara tirgus ar izklaidēm visai ģimenei, informē novada sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.

Tradicionālajam pavasara tirdziņam šogad aprit desmit gadu. Par godu apaļajai jubilejai svētku programma šogad sevišķi krāšņa.

Bērsteles kultūras nama vadītāja un pasākuma organizatore Svetlana Poča stāsta, ka Lielais bazārs ir viņas sapņa piepildījums: «Vēlējos, lai vietējiem iedzīvotājiem un novada ļaudīm ir diena, kurā laiku pavadīt ar ģimeni, priecēt acis un ausis ar deju un muzikālajiem priekšnesumiem. Tā ir kā novada ģimenes diena. Esmu priecīga, ka šie svētki kļuvuši par tradīciju. Cenšamies parūpēties par visiem apmeklētājiem. Pieaugušie var tirgoties vai baudīt mākslinieku priekšnesumus, savukārt bērni spēlēties, strādāt radošajās darbnīcās, izklaidēties atrakcijās un mieloties ar gardumiem.»

Izdevumus sedz Rundāles novada dome. Bērsteles kultūras nama vadītāja informē, ka tēriņi ir 1202 eiro, viņa precizē: «Šajā summā ietverti transporta izdevumi, produkti zupai, cienasts, piemiņas veltes māksliniekiem un darba samaksa viesmāksliniekiem, kā arī citi ar organizatoriskajiem jautājumiem saistīti izdevumi.»

Visas dienas garumā no pulksten 8 līdz 16 darbosies tirgotāju, amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Sanākušos no pulksten 11 priecēs viesmākslinieki – akordeonists no Kanādas Moriss Balaskā, komiķis Vadims Džazs no Krievijas rūpēsies par kārtīgu smieklu devu. Viņš ir parodiju eksperts, bet gruzīnu dejas dejos māksliniece Kama.

Smīdināt apmeklētājus ieradīsies arī populārā komiķe Jolanda Suvorova.

Pasākumā ar priekšnesumiem priecēs Rundāles novada kolektīvi «Annele» un «Sprīdītis», Bērsteles bērnu vokālais ansamblis un citi deju un dziesmu kolektīvi. Uzstāsies arī Bauskas un Jelgavas novada deju kolektīvi un Uzvaras amatierteātris.

«Būs iespēja baudīt tradicionālo uz ugunskura vārīto tirgus dienas zupu. Visas dienas garumā bērni un pieaugušie no plkst. 10 varēs piedalīties atraktīvās un sportiskās aktivitātēs, radoši darboties dažādās darbnīcās, tostarp vannas sāļu dekoru gatavošanas darbnīcā. Par atsevišķu samaksu tiks piedāvāta arī vizināšanās ar zirgiem, piepūšamās atrakcijas un lēkāšana uz batuta bērniem, šaušana ar lokiem, «Bumperball» bumbas, cukurvate un popkorns,» pasākuma aktivitātes atklāj sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas