Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielo skolu reitingā Bauskas Valsts ģimnāzijai – 75. vieta, Bauskas 2. vidusskolai – 77. vieta 4

Lielo skolu reitings, ko izstrādā Ata Kronvalda fonds, arī šogad ir bez būtiskām izmaiņām - līderos aizvien ir valsts ģimnāzijas, liecina fonda publicētais skolu reitings.

Latvijas skolu reitingā izglītības iestādes pēc izglītojamo skaita iedala "lielajās skolās", kur vidusskolēnu skaits ir lielāks par 100, un "mazajās skolās", kur vidusskolēnu skaits ir mazāks par 100 skolēniem. Latvijas skolu reitings 2017./2018. mācību gadā tiek veidots, balstoties uz skolēnu rezultātiem valsts un atklātajās mācību priekšmetu olimpiādēs, kā arī zinātniski pētniecisko darbu konkursā.

Lielo skolu vidū līdere nemainīgi ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, kas punktu ziņā gandrīz trīs reizes apsteidz reitinga otrajā vietā ierindoto Daugavpils Krievu vidusskolu - liceju. Trešajā vietā ir Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, ceturtajā - Āgenskalna Valsts ģimnāzija, bet piektajā - Daugavpils Valsts ģimnāzija. Labāko lielo skolu desmitniekā ir astoņas ģimnāzijas un divi liceji.

Bauskas Valsts ģimnāzija ierindota 75. vietā (pērn 68. vieta), bet Bauskas 2. vidusskola 77. vietā. Pavisam lielo skolo topā iekļuvusi 81 izglītības iestāde.

Mazo skolu reitingā pirmo vietu atkārtoti ieņem RTU Inženierzinātņu vidusskola. Tai seko Rīgas Doma kora skola, trešajā vietā ir Zemgales vidusskola, ceturtajā - Daugavpils Saskaņas pamatskola un piektajā - Babītes vidusskola.. No mūspuses izglītības iestādēm visaugstākie rezultāti ir Bauskas pamatskolai –27. vieta, Pilsrundāles vidusskolai–48. vieta, bet Skaistkalnes vidusskolai– 64. vieta.

Pilns skolu reitings skatāms: www.skolureitings.lv. Tur arī atrodams olimpiāžu un konkursu saraksts, kas tika ņemts vērā, rēķinot reitingu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Aija

Nu ja lielās skolas nerulle, tad mazo skolu reitingā Bauskas Pamatskola ieņem 27.vietu un Pilsrundāles vidusskola 48.vietu. Malači!

pirms gada, 2018.07.11 13:32

Vietējās ziņas