Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielveikalos ugunsdrošība pārbaudīta 2

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki izlases veidā veica pārbaudes lielākajos tirdzniecības centros un citos publiskos objektos visā Latvijā. Tā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas priekšnieces pienākumu izpildītāja Inta Palkavniece.

Mūsu novados divi objekti pārbaudīti Bauskā. Pēc pārbaudēm situācija kopumā atzīstama kā laba. Iedzīvotāji var justies droši, apmeklējot publiskus objektus Lieldienās. Tā «Bauskas Dzīvei» paziņoja I. Palkavniece.

Reaģējot uz iedzīvotāju satraukumu par tirdzniecības centru drošību, ņemot vērā neseno ugunsgrēku tirdzniecības centrā Krievijā, VUGD pirms Lieldienām veica pārbaudes 135 objektos visā Latvijā. Ēkās pārbaudīja ugunsdrošības prasību ievērošanu, pastiprināti pievēršot uzmanību evakuācijas ceļu un izeju atbilstībai, automātiskajai ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmai. Tika pārbaudīts, vai atbildīgais personāls zina, kā pareizi rīkoties ugunsgrēka gadījumā.

Pārbaudēs konstatēti 40 dažādi pārkāpumi. 18 objektos nebija atbilstoši uzturēti evakuācijas ceļi, 14 gadījumos fiksētas problēmas ar ugunsdrošības signalizāciju. Astoņos objektos atbildīgās personas pilnībā nepārzināja pareizu rīcību ugunsgrēka gadījumā. Vairāki pārkāpumi novērsti VUGD amatpersonu klātbūtnē.

«VUGD inspektori ik dienu veic pārbaudes objektos. Pirms Lieldienām vēlējāmies papildus pārbaudīt, cik droši ir tirdzniecības centri. Rezultāti liecina, ka tieši ugunsgrēka izcelšanās draudi tirdzniecības centros pašlaik nepastāv, ir konstatēti atsevišķi ugunsdrošības prasību pārkāpumi,» stāsta VUGD Ugunsdrošības uzraudzības pārvaldes priekšnieka pienākumu izpildītājs pulkvežleitnants Aleksandrs Drozds.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

hi hi !

Var justies kā dieva ausī līdz brīdim,kad tevi aiz rīkles sagrābj laupītājs,kā tas nupat noticis Codes veikalā.

pirms gada, 2018.03.31 18:08

boļševiks

Cilvēks vienkārši nespēja izturēt bada mokas un devās nolaupīt maizīti (ņēma tikai to, kas bija ar atlaidi).

pirms gada, 2018.04.01 12:29

Vietējās ziņas