Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līķis aizvākts, bet smaka palikusi 13

Par baisu atgadījumu, miruša vīrieša līķi, kas vairāk nekā nedēļu bija atradies daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī, portāls vēstīja 2. oktobrī. Bauskas pilsētas kārtībnieks Aldonis Buls stāstīja, ka par neciešamo smaku, kas nākusi no pirmā stāva dzīvokļa, viņu informējuši kaimiņi. Kopā ar policistiem 1. oktobrī dzīvokļa durvis uzlauztas, tajā atrasts stipri smirdošs līķis.«Bauskas Dzīvei» pirmdien, 5. oktobrī, piezvanīja satraukti šīs mājas iedzīvotāji. Viņi vēstīja, ka arī pēc mirušā ķermeņa izvākšanas neciešamā smaka no dzīvokļa joprojām izplatās pa visu kāpņu telpu. Par to informēts arī A. Buls. Viņš skaidrojis, ka norādījis mirušā mantiniekiem sakopt dzīvokli. Viņi tagad esot citu rūpju pārņemti, dzīvokli sakārtošot acīmredzot pēc bērēm. «Bauskas Dzīvei» A. Buls skaidroja līdzīgi: «Atslēgas no dzīvokļa atdevu mantiniekiem. Viena sieviete ir no Rīgas, otrs mantinieks dzīvo Bauskā. Es lūdzu, lai viņi novērš neciešamo smaku un sakopj dzīvokli. Tika solīts to izdarīt pēc bērēm. Es noteikti sekošu, kā tas tiks izpildīts.» «Tā ir tikai tāda formāla atrunāšanās. Par nekārtībām, kas valdīja šajā dzīvoklī, arī par līdzīgu smaku un iespējamo infekciju perēkli kaimiņu dzīvoklī esam informējuši kārtībnieku un Bauskas pilsētas pārvaldes vadītāju jau agrāk. Nekas vairāk kā formālas atbildes nav saņemts,» pa telefonu neapmierinātību izteica Dārza ielas 26. mājas 2. korpusa iemītnieki. Bauskas pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Mičulis solīja dot norādījumus kārtībniekam, lai viņš panāktu no mantiniekiem ātrāku dzīvokļa sakopšanu. Savukārt par līdzās esošo dzīvokli, kurā mīt divi cilvēki un kuri arī mēdz savā īpašumā savākt daudz vecu, smirdīgu mantu, J. Mičulis solīja vēlreiz informēt Bauskas novada sociālo dienestu: «Es aicināšu sociālā dienesta darbiniekus risināt šo jautājumu. Dzīvoklis ir cilvēku privātais īpašums, pašvaldība nemaz tā nevar iet iekšā un norādīt, kādas mantas tur drīkst turēt, kādas ne. Iespējams, šiem cilvēkiem nepieciešama sociālā dienesta speciālistu palīdzība. Ceru, ka visdrīzākajā laikā šis jautājums tiks atrisināts.»

Pievieno komentāru

Komentāri 13

kamēr

kamēr Bauskā būs tāā`di iedzīvotāji.... tikmēr nekas nemainīsies.....kāpēc vispār vajag kārtībnieku????ja katrs viens kāsrtīgs...kāpēc kārtībnieku???
Esam kārtīgi...ietaupīsies lūdzekļi.....labs nosaukums....kārtūbnieks:))))

pirms 7 gadiem, 2010.10.07 11:16

prāts

bulis māk komunicēt ar visām priekšniecībām , Bauskā nekas nemainās un nemainīsies, kamēr būs tāaada dome, kas nerespektē iedzīvotāju viedokli.

pirms 7 gadiem, 2010.10.07 10:28

wz

Cilvēks jau atrastos, tikai vietas protams nav,un ne jau pa kārtības regulētāju,bet tieši Bula kunga vietā.Jo nevar tāds strādāt,kurš saviem pilsētas iedzīvotājiem melo.

pirms 7 gadiem, 2010.10.07 08:14

uhh

OI...oi...kāpēc Jūs gribat jauniem cilvēkiem uzvelt to darbiņu...kāpēc tad paši nepiesakās pie Bauskas kārtības regulētājiem?????
Domāju....:)) vai ir izdomāts tāds atalgojums lai jaunais to uzņemtos.......nekā personīgi.... bet padomājiet.... kuram ...Jūs...visi,to novēlētu???? varbūt ir konkrēti.... uzvārdiņš , vārdiņš??????????

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 21:35

Deputāti !!!!! Aizvāciet taču to smaku!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 20:08

AC

Jā es arī piekrītu rakstītāju viedoklim par Bula kungu. Sen jau bija laiks pensijā. To ka melo to jau laikam zina visa Bauska.

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 18:36

mb

Jā arī man ir bijusi darīšana ar Bula kungu, nepieklājīgs mums tas kārībnieks,bet viss vairāk man nepatīk kad Bula kungs mēdz melot, esmu to dzirdējis ari no Bauskas policijas darbiniekiem. Nezinu kā tāds kārtībnieks par mūsu maksātu nodokļu naudu vēl tiek uzturēts Bauskas Domē?

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 18:29

wz

Buls vispār no kārtībnieka amata jāpadzen,lai iet pa sētnieku. Ne viņš ar cilvēkiem māk runāt, ne kārtiba Bauskā ir. Alkohols tiek lietots pat pie Domes. Buls tikai ar ceļu policiju grib strādāt, bet savus tiešos pienākumus vispār neveic vai veic ļoti vāji. Nezinu, kur skatās Veipa kungs!!!!!! Sen jau vajadzēja citu kārtībnieku Bauskā.Vai tad nav jaunu enerģisku,strādātgribošu,pieklājīgu cilvēku kurš vēlētos ieviest kārtibu Bauskā.

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 17:43

Deputatu solikumi

Deputāti !!!!! Aizvāciet taču to smaku!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 11:44

kā tad

Nu jau vēl sociālajiem darbiniekiem būs smirdoši dzīvokļi jāsakopj....

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 09:34

Laucins

Bula kungs no Jums vairāk nāk smaka ,kā no tā līķa dzīvokļa. Es iet savā darbā korekts un mācieties ar cilvēkiem sarunāties , nevis kā Jūs.

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 08:31

ai,ai

Neviss stipri smirdošs līķis ---------------------bet cilvēka mirstīgās atliekas sadalīšanās stadijā!

pirms 7 gadiem, 2010.10.05 19:19

Vietējās ziņas