Limbažos zaudē par trim punktiem 5

Latvijas basketbola līgas 2. divīzijā sākušās nākamās kārtas spēles. Basketbola komanda «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» neiekļuva starp labākajām 12 vienībām un tagad aizvada spēles ar pārējām komandām, kas nebija grupas labāko četru skaitā.

Pirmo maču un šī gada pēdējo mūsu basketbolisti 22. decembrī aizvadīja viesos ar «OC Limbaži» vienību. Abas komandas ieradās ar «īsu» sastāvu – astoņiem spēlētājiem, no kuriem viens mūsējais nemaz laukumā negāja. Tā liecina spēļu protokols.

Baušķenieki lielāko spēles daļu bija vadībā, atdodot pretiniekiem pārsvaru tikai pāris minūtēs, un diemžēl viena no šīm minūtēm bija arī pēdējā – zaudējums ar 97:100. Vēl divas minūtes pirms spēles beigām bija 91:97, bet viesi bija precīzi soda metienos, realizējot četrus metienus, vienu tālmetienu un vienu pustālo raidījumu grozā, bet baušķenieku metieni lidoja garām. Tā liecina basket.lv mājaslapas informācija.

Ivaram Zemītim un Arnim Simsonam pa 24 gūtajiem punktiem. 20 punkti, deviņas atlēcošās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles – Tomam Vilkam. 19 punkti Kristapam Šteinbergam, pa pieciem punktiem – Mikum Karlovam un Nikam Konstantīnam Dibetam. Turnīra otrajā grupā «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» pašlaik atrodas trešajā vietā ar trim uzvarām un diviem zaudējumiem.