Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācīs jauniešiem uzņēmējdarbību

Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Bauskas birojs plāno rīkot mācības lauku jauniešiem, lai izglītotu viņu par uzņēmējdarbības sākšanu un vadīšanu.

Mācības notiks maija beigās vai jūnija sākumā sadarbībā ar Saulaines profesionālo vidusskolu, portālu informēja LLKC uzņēmējdarbības konsultante Dace Griķe.

«Vispirms izziņosim informatīvo dienu, un pēc tam dalībnieki pulcēsies seminārā,» skaidro D. Griķe, «norises laiks patlaban tiek saskaņots, jo Saulaines skolas audzēkņiem šajā posmā notiks eksāmeni, taču arī viņi ir ieinteresēti kursus apmeklēt.»

Seminārā būs gaidīti jaunieši 18 – 30 gadu vecumā, kas vēlas apgūt biznesa plāna sagatavošanu, uzņēmuma veidošanu, uzzināt, kā īstenot savu lauku uzņēmējdarbības ideju vai sabiedrisku aktivitāti. «Šīm mācībām galvenais mērķis būs iemācīties uzlikt uz papīra strukturētā biznesa plānā sava uzņēmuma ieceri,» saka konsultante. «Ja kādam jaunietim vēl īstā biznesa ideja nav dzimusi, tam vēl ir laiks. Seminārā aicināsim dalīties pieredzē gados jaunus uzņēmējus, kas savu darbību sākuši nesen un sekmīgi strādā.»

D. Griķe atgādina, ka 26. – 27. maijā Bauskā notiks seminārs mājražotājiem par produktu marķēšanu un prezentēšanu. Vecumnieku novadā plānots organizēt praktisku semināru par akcīzes degvielas apriti un glabāšanu, kā arī miglotāju regulēšanu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas