Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mājas iedzīvotāji neapmierināti ar apsaimniekotāju 7

Ceturtdien, 15. aprīlī, SIA «Bauskas namsaimnieks» telpās Pasta ielā 17 tiksies Salātu ielas 16/2 mājas iedzīvotāji ar apsaimniekošanas uzņēmuma vadītāju Jolantu Ķikuti un Bauskas pilsētas pārvaldes vadītāju Jāni Mičuli.Salātu ielas 16/2 mājas vecākais Edgars Lavenieks informēja, ka sapulces iemesls ir iedzīvotāju neapmierinātība ar paveiktajiem darbiem un neproporcionāli lielo summu apsaimniekošanas tāmē. Jolanta Ķikute informēja, ka ir ar mieru diskutēt par apsaimniekošanas tāmes izdevumiem, ja iedzīvotājus neapmierinās amatpersonu skaidrojums, ir iespēja mājas iedzīvotājiem veidot savu dzīvokļu īpašnieku biedrību. Šī māja ir vienīgā, kuras apsaimniekošana turpinās par maksu 24 santīmi par kvadrātmetru. Jolanta Ķikute atzīst, ka bez zaudējumiem par šādu maksu ēku apsaimniekot nevar un, šādai situācijai turpinoties, apsaimniekotājam var nākties lemt par atteikšanos no šīs ēkas. Neliela nesaprašanās iznākusi arī par sapulces vietu. Edgars Lavenieks bija paredzējis sapulci rīkot mājas pagalmā, bet SIA «Bauskas namsaimnieks» vadība tam nepiekrita un pārcēla sapulci uz telpām Pasta ielā 17. Jolanta Ķikute informēja: «Pēc likuma pārvaldniekam ir jānodrošina telpas, kurās tiek sasaukta mājas iedzīvotāju kopsapulce, ko mēs arī izdarījām.»

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Jevgeņijs

Ja ir tik slikti , kapēc tad neviens neatsakās no namsimnieka, tad tak būs 0 saņi par 1m2 un mierīga sirds.

pirms 8 gadiem, 2010.04.16 10:01

to ........

Nekas nekur negāja, kā var cienītais .......ar mani diskutēt un vēl ko apgalvot, pat nezinot, par kuru māju es runāju ,tad ne jau par Salātu 16/2. Un zariem jau tā kā būtu jāiet pa gaisu, jo to , kas iet pa zemi, sauc- saknes. Apsaimniekot vajag ar prātu un mīlestību, bet nevis tikai ar zāģi un cirvi. Un ja jau reiz ir līdz zemei nošķērēts, tad tās ataugušās stibiņas atkal ir jāretina,lai no katra krūma paliek 6-8 stumbri, nevis 20- 30 stibiņas.Vai ne tā?

pirms 8 gadiem, 2010.04.15 08:50

.....

Domāt vajag....stādot.....stibiņu iestādā mājas iedzīvotāji...pēc tam neliekas ne zinis.......
kad zari iet pa gaisu... .apsaimniekotājs vainīgs:(((((bēdīgi... bet fakts.....

pirms 8 gadiem, 2010.04.14 23:28

tā es

Kāpēc jūs domājat, ka apsaimnieko- savāc tikai naudu, bet, ja reāli, tad nedara neko. Pērn pie mūsu mājas bezjēdzīgi nogrieza cerīņus, jasmīnam piešķīra slotas formu, forsītijai un rozei arī.Neskatās, kas par koku vai krūmu, šķērē tikai acu augstumā, neko nesaskaņojot ar iedzīvotājiem, uzvedas kā īpašnieki,nevis apsaimniekotāji.Jēgas jau no viņiem nav. Varbūt NEO var nopublicēt viņu algas- cik tad viņi saņem par neko nedarīšanu.

pirms 8 gadiem, 2010.04.14 17:19

55 santīmi

Mūsu māju apsaimnieko par 55 saņiem. Nu grūti viņiem iet ar to apsaimniekošanu....

pirms 8 gadiem, 2010.04.14 15:04

Iedzīvotajs

Kapec Rīga var apsaimniekot par 17 saņiem, bet Bauska ar 24 sanīem sanak zaudejumi? Jamacas apsaimniejkot. Bez tam mūsu maja ir 35 saņi un nav nekasas atšķirības, ka bija pa 15 , tad 24 un tagad par 35 saņi

pirms 8 gadiem, 2010.04.14 14:36

Iedzīvotajs

Kapec Rīga var apsaimniekot par 17 saņiem, bet Bauska ar 24 sanīem sanak zaudejumi? Jamacas apsaimniejkot. Bez tam mūsu maja ir 35 saņi un nav nekasas atšķirības, ka bija pa 15 , tad 24 un tagad par 35 saņi

pirms 8 gadiem, 2010.04.14 14:36

Vietējās ziņas