Māju renovācijas seminārs notiks Bauskas domē 6

Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes celšanas seminārs 16. novembrī notiks Bauskas novada domē, informē rīkotāji no Ekonomikas ministrijas (EM).

Semināra sākums plānots pulksten 17.30, iepriekš «Bauskas Dzīvei» pavēstīja EM siltināšanas programmu eksperte Inese Bērziņa. Ekspertu grupa Bauskā ieradīsies no Dobeles. Semināru cikls rudenī rit visā Latvijā, konsultējot gan namu iemītniekus, gan būvvalžu speciālistus.

Seminārā Bauskā varēs uzzināt daudzdzīvokļu nama pārvaldnieka un dzīvokļa īpašnieka pienākumus, ieteicamos energoefektivitātes pasākumus un projekta izpildes procesu. Eksperti izskaidros tehniskos risinājumus un dokumentāciju, renovācijas finansēšanu.

Interesentus konsultēs finanšu institūcijas «ALTUM» un bankas «Luminor» speciālisti. Padziļinātas konsultācijas par granta pieteikuma un pielikumu sagatavošanu daudzdzīvokļu māju pilnvarotajām personām sniegs «ALTUM»  speciāliste Dina Kaupere.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ķieģelis

Kārtējais rekets.15 gadus vajadzēs maksāt kredītu.Logus mainīs par 2.5 reizes dārgāku cenu nekā ir pašreizējā cena tirgū.Ieguvums tikai pēc 15 gadiem, bet tad jau vajadzēs renovēt no jauna.

pirms 3 mēnešiem, 2017.11.14 20:31

vecais logs

Var jau dzivot arī kā ir ,brūģēt taciņas un gaidīt kamēr logi paši izkritīs jumti sabruks , armatūras sarūsēs un caurules plīsīs.Var neiesaistīties šajā ES līdzfinansējuma programmā, neviens ar varu nespiež..Tikai īpašniekiem jāpieņem lēmums par kādiem līdzekļiem paši to darīs un jāsāk krāt naudu!

pirms 3 mēnešiem, 2017.11.15 10:06

Š.Holmss

to vecai logs - izstāsti man, lūdzu, kā šie projekti novērsīs armatūras koroziju?

pirms 3 mēnešiem, 2017.11.21 19:11

Pagājušā gadā

Anglijā 300 aizgāja bojā ugonsgrēkā, siltinātā , renovētā ēkā.

pirms 3 mēnešiem, 2017.11.15 14:32

Vova

Tiem, kas katru dienu ar bocmanīti niekojas, nekad nebūs naudas ne
mājas renovācijai, ne sava dzīvokļa remontam, ne tīrām zeķēm, un
vienmēr skanēs tikai vaimanas par dārgumu, kredītu slogu u.t.t.
Diemžēl šo deģenerātu dēļ arvien jācieš tiem, kas grib kaut nedaudz
uzlabot šo jau sen apnikušo, smirdošo padomju realitāti

pirms 3 mēnešiem, 2017.11.15 22:04

Vietējās ziņas