Mārtiņš Podžus trīs nedēļas spēlēs Taizemē 6

Latvijas tenisa otrā rakete vecsaulietis Mārtiņš Podžus turpina spēlēt Āzijā. Kārtējā turnīrā šoreiz latvietim izstāšanās ceturtdaļfinālā.

Mārtiņš Podžus (ATP 579.) ar līdz beigām nenospēlētu ceturtdaļfināla maču pabeidza pirmo no trim nedēļām Huahinā, kur «Futures 15 000» turnīra trešajā cīņā ar 7:6 (4), 4:6, 2:4 zaudēja turnīra pirmajam numuram Aleksejam Vatutinam (ATP 180.) no Krievijas, informē tenisa eksperts Valdis Bērziņš.

Mūsu sportists pirmajā setā pretiniekam breikbumbas nedeva, bet pats nespēja izmantot nevienu no četrām. Divas no tām bija setbumbu vērtībā pie rezultāta 5:4. Mārtiņš vēlāk dominēja taibreikā.

M. Podžus otro setu sāka ar breiku, kas zaudēts jau nākamajā geimā. Mūsu sportists arī trešajā setā bija vadībā ar breiku (2:1), un vēsture atkārtojās, pārsvaru zaudējot jau nākamajā servēšanas reizē, turklāt Mārtiņš tagad zaudēja trīs geimos pēc kārtas un izstājās.
Latvijas otrais numurs šonedēļ «hard» seguma turnīrā nopelnīja divus reitinga punktus.

M. Podžus šajā Taizemes pilsētā plānojis spēlēt arī nākamajās divās nedēļās. Mārtiņš jau sešos turnīros pēc kārtas cīnās Āzijā, kur oktobrī izcēlās ar četriem ceturtdaļfināliem un vienu finālu piecu turnīru posmā.