Māsas Tarvidas kopā uz pjedestāla 2

Lielisku sniegumu cīņu pasaulē turpina demonstrēt baušķenieces – māsas Inese un Jolanta Tarvidas. Viņas pagājušajā nedēļā piedalījās Parīzes «Open» turnīrā, izcīnot bronzu un sudrabu.

Baušķenieces ar lieliskiem panākumiem turpina cīnīties pasaules reitinga tūres sacensībās. 18. novembra vakarā Parīzes «Open» sacīkstēs Francijas galvaspilsētā Latvijas labākās tekvondistes Inese Tarvida un Jolanta Tarvida izcīnīja bronzu un sudrabu pasaules reitinga turnīrā.

57 kg svara kategorijā startēja 29 dalībnieces, tostarp pasaules ranga trešais numurs Nikita Glasnoviča (Zviedrija), un divas mūsu sportistes, vēsta Gatis Druvietis, sportacentrs.com autors.

2017. gada pasaules čempionāta bronzas medaļniece, 19 gadu vecā Inese Tarvida pirmajā mačā apspēlēja mājinieci Imenu Ben Hasini (6:1), astotdaļfinālā pārspēja kanādieti Frederiku Santjēru (20:13), bet ceturtdaļfinālā tika galā ar turnīra galveno favorīti, horvātu izcelsmes zviedrieti Nikitu Glasnoviču (15:12). Pusfinālā neplānoti tika atzīts mūsu kaimiņienes Klaudijas Tvaronavičūtes pārākums (3:8). Inese tādējādi finišēja trešajā vietā.

Šī gada Eiropas junioru bronzas medaļniece, 17 gadu vecā Jolanta Tarvida tagad pieaugušo turnīrā vispirms sagrāva mājinieci Kamillu Žuē (18:3), astotdaļfinālā apspēlēja spānieti Sāru Garsiju-Svaresu (14:4), ceturtdaļfinālā pieveica ar trešo numuru izlikto Klāru Maljēnu (Francija) – 9:5, savukārt pusfinālā pārspēja Lielbritānijas pārstāvi Izobellu Makneišu (17:10). Lielajā finālā Jolanta zaudēja vecākās māsas «pāridarītājai» Klaudijai Tvaronavičūtei no Šauļiem – 6:8.

Kā jau ziņots, Lāčplēša dienā māsas ar panākumiem uzstājās Zagrebas «Open» turnīrā: Jolantai – zelts, Inesei – bronza.