Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Mēmeles jāšanas sporta klubam» panākumi sacensību ceturtajā posmā

Latvijas Jātnieku federācijas kausa izcīņā konkūrā turpina startēt Codes pagasta biedrības «Mēmeles jāšanas sporta klubs» jaunās jātnieces. Visām trim dalībniecēm godalgas kausa izcīņas ceturtajā posmā.

«Vēl nespēju noticēt šīs dienas rezultātiem!» tā 8. jūlija vakarā pauda kluba vadītāja Velga Marčenkova. Divas zelta, viena sudraba un viena bronzas medaļa – tāds bija poniju jātnieču devums šajā dienā.

Sacensības notika Rīgā, «Kleistu» sporta bāzē. Mazākajā no maršrutiem ar šķēršļu augstumu līdz 65 centimetriem vērtēja ne tikai laiku vai notriektos šķēršļus, bet arī jātnieka jāšanas stilu. Šajā disciplīnā uzvaru izcīnīja Alise Niedre ar pirmās grupas poniju Kursu. Šajā pašā maršrutā otro vietu guva Evelīna Ģeidāne ar pirmās grupas poniju Jotu.

Atkal godalgas izcīnīja Nikola Marčenkova, kura startē ar otrās grupas poniju Dancing Grace. Otrās grupas poniji ir lielāki augumā nekā pirmās grupas pārstāvji. N. Marčenkova uzvarēja maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 75 centimetriem un izcīnīja trešo vietu maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 90 centimetriem, kur arī vērtēja jātnieka darbības stilu.

«Kad sapņi kļūst par īstenību! Ja ir kaut kas, kā dēļ ir vērts dzīvot, tad dēļ šiem brīžiem,» atzīst komandas vadītāja un trenere Velga Marčenkova. Viņa uzsver, ka ieguldīts liels komandas darbs. Turklāt tas nav viena gada panākums – ļoti liela nozīme bijusi savulaik SIA «Mālnieki», kas noticēja viņas sapnim un deva atbalstu, bez kura nespētu sasniegt jau pašlaik paveikto.

Tuvojas lielākās jātnieku sacīkstes mūsu novados. 5. augustā notiks Iecavas novada jāšanas kluba «Drostalas» kausa izcīņā iejādē, bet 25. un 26. augustā – «Drostalu» kausa izcīņa konkūrā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas