Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mežgalieši uzvar šaha sacīkstēs 1

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā 6. aprīlī notika Bauskas novada skolēnu sporta spēles šahā 1. – 5. klašu grupā. Komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja Mežgaļu pamatskolas vienība.

Uz sacensībām ieradās 20 audzēkņu no piecām mācību iestādēm. Atšķirībā no 6. – 9. klašu turnīra, kas dambretes spēlētājiem nebija īpaši veiksmīgs, šajās sacīkstēs gandrīz visi pirmo vietu ieguvēji sevi lieliski apliecinājuši arī dambretes spēlē.

Zēnu grupā čempiona medaļa vecsaulietim Evertam Rūdolfam Lepsim – viņam sešas uzvaras un viens neizšķirts, informē sacīkšu galvenais tiesnesis Māris Bergs. Mežgaļu pamatskolas audzēknim Gustavam Pļevokam otrā vieta ar sešām uzvarām. Trešo līdz piekto vietu dalīja Bauskas 2. vidusskolas audzēkņi Niks Naidžels Zeltiņš un Denijs Vilhelms Krauklis un Mežgaļu pamatskolas puisis Ričards Kalniņš. Labāks papildu koeficients par bronzas medaļas īpašnieku izvirzīja Niku Naidželu Zeltiņu.

Meiteņu konkurencē pirmā vieta Laurai Krasņikovai no Bauskas 2. vidusskolas 1. a klases, kura četrās cīņās veiksmīgi izmantoja vectēva iemācītās atklātnes, kā neuzmanīgos pretiniekus pieveikt četros vai piecos gājienos. Otro un trešo vietu izcīnīja Codes pamatskolas meitenes Kristīne Podeļska un Kristija Anna Kalniņa. 20 dalībnieku pulkā vērtīgu cīņu pieredzi uzkrāja arī Regija Slavinska no Mežgaļu pamatskolas, vecsauliete Daniela Ksenija Auniņa un Alīna Ļisicka no Bauskas 2. vidusskolas 1.a klases.

Komandu vērtējumā veiksmīgāki bija Mežgaļu pamatskolas audzēkņi – Gustavs Pļevoks, Ričards Kalniņš un Ardis Tarvids, kas uzvarēja, izcīnot 14 punktus. 13 punkti un otrā vieta Vecsaules pamatskolas jaunajiem sportistiem – Evertam Rūdolfam Lepsim, Leo Jonikānam un Artim Barauskim. Trešā Bauskas 2. vidusskolas 1. komanda – Niks Naidžels Zeltiņš, Laura Krasņikova un Niklāvs Puķāns, izcīnot 12,5 punktus. Sacensībās piedalījās arī Bauskas 2. vidusskolas 2. komanda un Codes pamatskolas audzēkņi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas