Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mežgaļu pamatskolas direktore sola ieguldīt enerģiju izglītības attīstībā 4

Apņēmība un vēlme radoši strādāt - tādas atziņas bija jaušamas Mežgaļu pamatskolas direktores Agneses Mackevičas uzrunā, kad Bauskas novada domes deputāti 28. janvāra sēdē iecēla viņu amatā. «Bauskas Dzīvei» pēc iecelšanas amatā A. Mackeviča apstiprināja, ka vairākkārt bijusi skolā, iepazinusies ar pedagogiem, tehniskajiem darbiniekiem: «Mans pirmais uzdevums būs veicināt sadarbību kolektīvā - lai vienā komandā strādātu skolotāji un tehniskie darbinieki. Īpaši svarīgi tas ir pašlaik, samazinātā finansējuma apstākļos. Mums visiem ir kopīgs uzdevums - celt izglītības prestižu.»  Direktore oficiāli darbu Mežgaļos sāks 1. februārī. Līdztekus pedagoģiskajam darbam viņai nāksies risināt arī virkni saimniecisku problēmu. A. Mackeviča apgalvoja, ka skolu viņa sāk vadīt bez finanšu parādiem. Taču «Bauskas Dzīve» jau agrāk bija vēstījusi, ka pagājušajā gadā skolai izveidojies vairāk nekā 10 tūkstoš latu nodokļu parāds. Brunavas pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova paskaidroja, ka pērnā gada pašā nogalē šis parāds dzēsts no bijušās Bauskas rajona padomes līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Irena

Novēlu labus panākumus jaunajai direktorei! Kļūstiet sliedēti, cieniet viens otru, mīliet savu veco skolu, jo arī es tur esmu srādājusi no 1970. 1975. Mans izlaidums ir 1972. Visiem sirsnīgi sveicieni, kas mani vēl atceras... Janīnas kundze jau noteikti!!!

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 11:23

zaļais

Kādu enerģiju tad ieguldīs- vēja vai no kūts vircas biogāzēm iegūto?

pirms 8 gadiem, 2010.02.01 08:54

Papa

Kur tad nu vēl ieguldīs?! Lai nu veicās: Bauskas novads jau visai lūzerisks: mož tiešām jaunas "asinis" vajadzīgas?

pirms 8 gadiem, 2010.01.31 21:09

Vietējās ziņas