Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mežotnes internātvidusskolā rada drošāku mācību un dzīves vidi

Mežotnes internātvidusskolas internāta korpusā ievērojami uzlabota audzēkņu, arī strādājošo drošība. Izlietojot teju 50 tūkstošus eiro, ēkā ierīkota moderna ugunsdrošības sistēma.

Trešdien, 15. janvārī, Mežotni apmeklēja Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktore Solvita Zvidriņa, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvji, kā arī Šveices vēstnieks Latvijā Markuss Niklauss Pauls Dutlijs. Viņi piedalījās jaunās iekārtas nodošanas ekspluatācijā pasākumā. Līgumu par projekta īstenošanu Mežotnē parakstīja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks un S. Zvidriņa.

Vēstnieks sacīja, ka Šveices valdības līdzfinansētā projekta «Atbalsts ugunsdrošības pasākumiem pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs» mērķis ir paaugstināt ugunsdrošību pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs. Šveices puse sedz 85 procentus projekta izmaksu, līdzfinansējumu nodrošina valsts un novadu pašvaldības.

Internātvidusskolas direktore Dace Penķe jaunievedumu vērtēja ļoti atzinīgi. Viņa pauda cerību, ka mācību un dzīves vides kvalitātes paaugstināšana sekmēs jaunu audzēkņu piesaisti izglītības iestādei.

VARAM Attīstības instrumentu departamenta direktore Iruma Kravale pastāstīja, ka Šveices valdības līdzfinansētajā projektā tiek aprīkotas 118 vispārējās izglītības iestādes, kurās bērni uzturas visu diennakti un kur līdz šim vēl nav veikti ugunsdrošības sistēmas uzlabojumi. Bauskas novadā projektā iesaistīta arī Pamūšas speciālā internātpamatskola, kur šos uzlabojumus veic skolas un bērnudārza internāta telpās. Te darbus plānots pabeigt šī gada pirmajā ceturksnī.

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā piektdien, 17. janvārī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas