Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mīlestības dienā ziedus dāmām pērk visu dienu 10

Lai arī Valentīna diena, ko atzīmē daudzviet pasaulē, nav latviešu tradicionālie svētki, tomēr tie kā mīlestības svētki kļūst aizvien populārāki arī mūspusē. Kā atzīst stiprais dzimums – sievietes gaida gan ziedus, gan dāvanas.

Pilsētas centrā SIA «Ziedu formula» veikalā katru pircēju kā īpašu Valentīna dienā sagaida ziedu pārdevēja Dace Kalniņa. Gandrīz visi pircēji šoreiz ir vīrieši. «Iegādājas jau no paša rīta. Sākumā pērk ziedus kolēģēm un paziņām. Pasūta puķu pušķus, kurus paņem pēcpusdienā, kad dodas mājās. Pērk gan ziedus, gan balonus. Ir kungi, kas dosies darbā naktsmaiņā, bet iegādājas dāvanas pa dienu un atstāj mājās, lai iepriecinātu mīļotās sievietes,» stāsta D. Kalniņa.

Ziedu veikala «Rozīte» vadītāja Sandra Stasjuna atzīst, ka Valentīna dienas izjūtas radušās jau iepriekšējā vakarā, kad vīrieši sāka ierasties pēc ziediem. «Lēnām visas dienas garumā ziedus pērk. Vairāk iegādājas uz vakaru, kad dodas mājup no darba,» stāsta S. Stasjuna.

«It kā jau nav mūsu svētki, bet tomēr zinu, ka sieva ziedus gaida. Vismaz kāds prieks sievietēm no vīriem šai dienā tiek,» saka Arnis Vents, kurš ieradies pēc puķēm.

«Mīlestības pilna diena. Skolā bija brīvais mikrofons – katrs, kas vēlējās, varēja mīlestības dziesmas dziedāt. Bija fotostūrītis,» stāsta Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēns Armands Rutkovskis. Viņš atzīst, ka šai dienā mīlestības noskaņa pavada nepārtraukti.

Ziedu pārdevēja Dace Kalniņa atzīst, ka Valentīna diena ir ļoti iedvesmojoša. «Lai visi tiek mīlēti un saprasti uz zemes un sargāti no debesīm! Mīlestība – tas ir pats skaistākais, ko Dievs uz zemes ir radījis,» pauž D. Kalniņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Nu

"Gandrīz visi pircēji šoreiz ir vīrieši": neskan īsti labi. Sievietes saviem čaļiem neko? Vai dzērienu nodaļā iepērkas :D

pirms gada, 2018.02.14 17:41

ja pareizi saprotu

Tad Valentīndiena nav sieviešu diena, tā ir mīlētāju diena, tātad sievietes tos vīriešus nu nepvisam nemīl, un kādēļ mīlētāju dienā jānes ziedi kolēģēm ??????, saprastu, ka sievai, draudzenei ( vīram , draugam), bet ne jau meitai, darbabiedrenēm ( ja nu vienīgi savstarpējs romāns, bet tas jau nu gan nav jāafišē), arī mātei tamdēļ ir Mātes diena.

pirms gada, 2018.02.14 18:34

Ance

ja pareizi saprotu...
Nu nesaproti tu ne nieka. Tie ir MĪLESTĪBAS svētki....Un kas tur slikts, ja mīl kolēģus, kaimiņus, klasesbiedrus,radus un draugus ? :)

pirms gada, 2018.02.14 19:19

Ancītei

Vai tu vispār saproti, ko nozīmē vārds MĪLESTĪBA? Nu kā var mīlēt tavus iepriekš uzskaitītos, labas attiecības jau nav mīlestība,un tad jau arī nevar šķirot vīriešus un sievietes, nevar mīlēt kolēģes sievietes un nemīlēt kolēģus vīriešus , viņi apvainosies.

pirms gada, 2018.02.15 11:56

patriots

Vismaz kāds labums sabiedrībai no zilajiem ir ticis, - šamo svētkus nu svin visi, kam vien nav slinkums līdz puķu veikalam aiztraukties!

pirms gada, 2018.02.14 18:42

P

Ancīt,ja visus mīlēsi,tici man,atradīsies kāds vai kāda,kas tā uzmetīs,ka paliks nelabi.

pirms gada, 2018.02.14 19:58

Jāņi

Kas kuram? Helovīns, Valentīndiena,Pateicības ......u.t.t. Bet vēl jau ir Latvieši, kuriem Svētki ir Lieldienas ar īstām olām, Jāņi ar īstiem Ozolu vainagiem ,Jāņuzālēm un Ugunskuru.... un Ziemassvētki ar piparkūkām pīrāgiem ....., KAM MUMS TĀS SVEŠĀS PLASTMASAS KULTŪRAS???

pirms gada, 2018.02.15 08:15

nu

vislabāk jau ir,ka piedzēries tēvainis atnāk mājās ar rozi un apsveic sievu,bet vispirms ir izciemojies ar kolēģiem,knapi šļupst..Piekāšu tādu dienu.

pirms gada, 2018.02.15 08:16

Dace I.

Mīlestībai ir daudz formu.Tā ir visspēcīgākā enerģija, ko cilvēki pauž jūtās.Ja cilvēki grib dāvināt prieku tiem ,pret kuriem ir jūtas vai dalīties savās jūtās un priekā ar visiem, kas,viņuprāt, ir to vērti, tas ir jauki.Varbūt, ka šie svētki izvērtušies mazliet savādāk,kā sākotnēji domāti, bet tauta mēdz ieviest savas korekcijas. Laikam jau svētku nevar būt par daudz, lielai daļai tie dod prieku, dzīves sparu. Pērciet ziedus un dāvaniņas, sakiet labus vārdus visiem, kas jums mīļi, dārgi un svarīgi, kā nu kurš vēlas. Nevēlaties - bet lūdzu! Likums taču neuzspiež, jūsu brīva izvēle.Bet varbūt jums vienkārši neviena nav?Žēl,bet to var mainīt.Dāvājiet prieku citiem un tas atgriezīsies pie jums agri vai vēlu.Nevēlaties to visu? Esiet tik laipni- nebojājiet prieku citiem.

pirms gada, 2018.02.15 17:37

Vietējās ziņas