Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Moldovas delegācija apmeklēs novada uzņēmumus 2

Tūrisma objekti, ražotnes un pašvaldības darba iepazīšana. Tāda ir divu dienu programma Moldovas delegācijas vizītei Bauskā. Te viesi uzturēsies no 25. līdz 27. jūlijam.

Bauskas novada pašvaldības administrācijas attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Ieva Šomina informē, ka moldāvu delegācijā būs četras personas. Viņus interesē Eiropas Savienības fondu izmantošanas iespējas, arī lauku tūrisms. Viesi grib izzināt valsts un pašvaldības organizēto iepirkumu procedūru.

Paredzēts, ka pirmdien, 25. jūlijā, Moldovas pārstāvji apmeklēs Bauskas pili, apskatīs vecpilsētu, informāciju par pilsētu gūs Bauskas muzejā. Tādējādi viņiem būs iespēja ko vairāk uzzināt par tūrisma jomu.

Otrdien, 26. jūlijā, moldāvi viesosies uzņēmumā «Gusto», iepazīs zemnieku saimniecību «Vaidelotes». Ieskatu ražošanā viesi gūs uzņēmumā «Bauskas alus», arī Gailīšu pagasta biznesa inkubatorā izvietotajā mazajā uzņēmumā «Baltic Napkins». Par tūrisma un uzņēmējdarbības savienošanas iespējām viesiem stāstīs Codes pagastā esošās Trušu pilsētiņas saimnieks Ojārs Narvils.

Šī ir Moldovas puses rosināta vizīte. Tajā vairāk nekā 30 pašvaldības pārstāvju, kā arī tūrisma jomas uzņēmēju vienu nedēļu pavadīs Latvijā. Viņi strādās visos Latvijas reģionos. Vai pēc šīs vizītes varētu izvērsties Bauskas un Moldovas pašvaldības tālākā sadarbība, pagaidām nav zināms.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

novada uzņēmumus?

ja Moldovā vēl bieži sastopams pajūgu transports, tad arī tās dažas sīkās ražotnes viņi uzskatīs par uzņēmumiem...

pirms 2 gadiem, 2016.07.23 10:36

Moldaviete

Tauta ir ārzemes bet kalpi mācas ka Republiku gremdēt vel dzljak bedrel !!!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.24 08:56

Vietējās ziņas