Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūspusē iedzīvotāji bija sagatavojušies televīzijas digitalizācijai 1

Divu televīziju - LNT un LTV1 - pāreju uz digitālo formātu mūsu novados cilvēki ir pārdzīvojuši veiksmīgi. Galvenokārt tāpēc, ka liela daļa jau ļoti laikus sākuši gatavoties pārmaiņām. Stelpes pagasta «Jaunsietiņu» iedzīvotāja Valentīna Ālmane pastāstīja, ka dekoders un antena uzstādīti ļoti laikus. Pirmās dienas nedaudz niķojies signāls, bet dēls strādājot «Lattelecom» un ar visām problēmām ticis galā veiksmīgi. Citi laukos izvēlējušies satelīta pieslēgumu. Skaistkalnes pagasta «Brikaucku» iedzīvotājs Rolands Drevinskis televīzijas vājā signāla dēļ izraudzījies satelīttelevīziju. Problēmas līdz ar to ir aizmirstas. «Par pāreju uz digitālo televīziju neuztraucamies, jo mums ir satelīttelevīzijas pieslēgums. Vasarā beigsies līgums un tad domāsim, vai izvēlēties «Lattelecom» digitālo televīziju vai palikt pie «Viasat». Pašreizējā situācija apmierina - redzam daudz Krievijas kanālu, kur ir interesantas pārraides,» tā Gailīšu pagasta «Vītoliņu» mājās iemītniece Aija Putāne. Bauskas uzņēmums SIA «RTV» nodarbojas ar televīzijas antenu uzstādīšanu un dažādu iekārtu remontu. Uzņēmuma līdzīpašnieks Antons Kotāns atzīst, ka 1. aprīlis nav sagādājis daudz darba. «Ir zvani par to, ka nerāda, bet nevar teikt, ka to būtu daudz. Masveidā problēmu noteikti nav. Lielai daļai iedzīvotāju arī rāda ar vecajām antenām. Daudzi iegādājas un uzstāda paši, jo ir vienkāršāk nekā ar vecajām, kur vajadzēja lodēt. Mežotnes pagasta Ceplī gan nācās vienai mājai ievērojami augstāk pacelt antenu, bet tur vienmēr bijušas problēmas ar signālu,» tā Antons Kotāns. Analogā signāla apraidē no televīzijām ir palikusi tikai TV3.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

xxx

ieteiktu tomēr lattelecom, jo mēs ar viasatu esam nomocījušies, sākumā liekas forši, bet tad iet laiks un tu apjēdz ka maksā milzu naudu par neko un līgums vēl ilgi, ilgi :(

pirms 8 gadiem, 2010.04.07 22:27

Vietējās ziņas