Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzejs jau domā par ekspozīciju atjaunojamā Rātsnamā 5

Bauskas Rātsnama atjaunošanu paredzēts sākt šogad, bet Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejs jau iecerējis tajā izveidot savu ekspozīciju. Tas ir viens no vairākiem attīstības virzieniem, kas minēti muzeja darbības un attīstības stratēģijā līdz 2020. gadam. Bauskas novada domes sēdē 30. septembrī deputāti vienbalsīgi atbalstīja izstrādāto dokumentu. Muzeja direktore Baiba Šulce deputātus īsi iepazīstināja ar pēdējā laikā paveikto, kā arī nosauca dažas jaunas ieceres. Ir paredzēts paplašināt ekspozīciju «Laiks spēlēties», ko īpaši iecienījuši skolēni. Tāpat tiek domāts par muzeja ēkas pagrabstāva kapitālo remontu. Pēc tam tur varētu izvietot jauno ekspozīciju «Bauska - upju pilsēta». Savukārt atjaunotajā Rātsnamā plānots iekārtot ekspozīciju «Sver un mēri Bauskā». B. Šulce izteica vēlmi pieslēgt muzeja katlu māju pilsētas gāzes vadam. Tas ļautu nodrošināt labvēlīgākus apstākļus eksponātu glabāšanai. Protams, ieceres īstenošanai būs nepieciešams papildus finansējums.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Papa

Tad uztaisiet tāmi, cik "tas maksās"! ERAF miljoni netiek iztērēti.
Piemēram, tematiskā ekspozīcija: "Bauskas - Meitenes dzelzceļš". Foto, kartes, biļetes, aculiecinieku stāsti... 1963. gadā aizklapēja ciet: darbojieties!!!

pirms 7 gadiem, 2010.10.02 21:30

aaa

Uztaisīt var daudz ko: e-ekspozīciju un sazin kādu citu pārmodernu ekspozīciju, taču CIK TAS MAKSĀS??? Lūk, te arī daudzas ieceres apstājas, t.sk. par muzeja pieslēgšanu gāzes vadam.

pirms 7 gadiem, 2010.10.02 14:20

Papa

Uztaisiet kaut ko modernu, kādu e-ekspozīciju. Var pašpikot no Ventspils.
Klasiskā stila muzejs Bauskā ir superīgs, derētu kas jauns.

pirms 7 gadiem, 2010.10.01 21:23

navar saprast - labi vai slikti strādājusi.. drīzāķ jau slikti!. Ja vadītāja tagad sūdzas, ka apkures sistēma nav kārtībā, ka nevar uzturēt kārtībā muzeja krājumus tad kur gan Viņa bija visus šos gadus? Vai dzīve sākās tikai ar novada izveidošanu??!!!

pirms 7 gadiem, 2010.10.01 21:22

navar saprast - labi vai slikti strādājusi.. drīzāķ jau slikti!. Ja vadītāja tagad sūdzas, ka apkures sistēma nav kārtībā, ka nevar uzturēt kārtībā muzeja krājumus tad kur gan Viņa bija visus šos gadus? Vai dzīve sākās tikai ar novada izveidošanu??!!!

pirms 7 gadiem, 2010.10.01 21:21

Vietējās ziņas