Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzeju nakti atbalstījis Iecavas kultūras nams 2

Biedrības «Arhīvs» rīkoto Muzeju nakts pasākumu Grāfa laukumā Iecavā atbalstīja kultūras nams, «Bauskas Dzīvei» uzsvēra pašvaldības iestādes vadītāja Alma Spale.

Papildinot iepriekš Muzeju nakts rīkotāju un dalībnieku vēstīto, ka pašvaldība šoreiz nav atbalstījusi «Arhīva» pasākumu, A. Spale skaidro, ka sarīkojumā izmantota kultūras nama apskaņošanas sistēma, par kuru organizatoriem nav prasīta nomas maksa.

Iestādes darbinieks Ivars Veismanis bez papildu atlīdzības parūpējies par skaņu iekārtu nogādāšanu notikuma vietā un atvešanu atpakaļ uz kultūras namu. Kopā ar viņu iekārtas visā pasākuma norises gaitā vairākas stundas uzraudzījis Arturs Voitišķis.

«Kultūras nams ir pašvaldības iestāde, un tās darbinieku dalība biedrības pasākumā, tāpat kā skaņu iekārtu izmantošana bez maksas uzskatāma par pašvaldības sniegtu atbalstu,» pauž A. Spale. Savulaik, kad kultūras namam vēl nebija savu apskaņošanas iekārtu, to īre līdzīgiem pasākumiem maksājusi vairāk nekā 200 eiro stundā, kopumā vajadzējis tērēt vairāk nekā 1400 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Anna

Par Iecavu rakstam visu- pozitīvo , negatīvo!!! Bet par Bausku - neko negatīvu pat nepiemin, gan tauta aizmirsīs par saimniekošanu.

pirms 4 gadiem, 2015.05.19 14:07

oi oi oi ...

kaut kāds vāks! izskatās, ka k.namam skauž, ka pašiem nesanāk šādus labus pasākumus saorganizēt tautai bez maksas... taisnojas, ka baigo piķi iegrūduši un apvainojušies, ka nav pieminēti kā sponsori!!
Ja arī aizdeva tās tumbas, tad vai tad jātaisnojas caur medijiem?!? labāk paplānojiet pašas savus pasākumus, kur bērniem maksas piepūšamās atrakcijas un zirgu izjādes aizstāj kas bezmaksas! un pašvaldības radinieku spēlētās ballītes notiek retāk kā labi koncerti novadniekiem!!!

un nu neticu, ka Ivars ir bezmaksas brīvprātīgais.... piedevām vēl brīvdienā :D

pirms 4 gadiem, 2015.05.19 14:15

Vietējās ziņas