Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūziķis Igo Mežotnē veidos mūzikas un mākslas centru 14

Mūziķis Igo (Rodrigo Fomins) savā īpašumā Mežotnē iecerējis veidot ievērojamu mūzikas un mākslas centru, ziņo portāls irliepaja.lv.

Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja mūziķis, viņš esot pārdevis savu divstāvu namu Rīgā, Teikas rajonā, un nopircis īpašumu Bauskas pusē – Mežotnē. Rīgā vairs būšot tikai mazs dzīvoklītis Senču ielā, "štābiņš", kur apmesties, kad jākārto lietas galvaspilsētā, bet lielos vilcienos darbošoties Mežotnē.

Mežotnē iegādātais īpašums, kas atrodas upes krastā, trīs kilometrus no Mežotnes pils, ir kādreizējais ķieģeļu ceplis, kur bijusi arī kaļķu dedzinātava.

"No cepļa saglabājies tikai 31 metru augstais skurstenis, bet dedzinātava, kas vēl darbojās līdz pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem, saglabājusies par 90%. "

Igo pastāstīja, ka iecerējis šeit veidot ievērojamu mūzikas un mākslas centru.

"Vietas te daudz, un esmu sācis jau vākt kopā domubiedrus."

Vairāk par ieceri varēšot uzzināt 5.,6. un 7.oktobrī Ķīpsalā, kur "Igo mūzikas menedžments" jau trešo gadu piedalīsies Rīgas starptautiskajā dizaina izstādē. Tur arī tikšot prezentēta mūzikas un mākslas centra ideja.

Šis gads Igo iezīmīgs arī ar to, ka aprit 40 gadskārta kopš viņa pirmajiem soļiem uz skatuves. Tāpēc novembrī iecerēta koncertu sērija "Pirmie 40" – 21.,22.,23.,24. novembrī Dailes namā, Rīgā. Koncertu laikā šie 40 skatuves gadi būs skatāmi arī video un foto attēlos, un turpat būs arī neliela Igo grafikas darbu un dizaina priekšmetu komercizstāde.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Baušķenieks

Vēlu veiksmi! Ceru, ka pašvaldība un vietējie silti uzņems un atbalstīs Igo ieceres! Katrs cilvēks, kurš vēlas pārcelties no Rīgas uz Bauskas novadu jātur zelta vērtē. Kur nu vēl cilvēks ar slavu un iespējām!

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 09:02

annika

kaiminiem ari buus prieks!!! tas ir tikai apsveicami!!! veel tikai Jumpravmuižas parks jarenovee, lai ir pieejams tuuristiem un citiem interesentiem!!! nevis žogs apjozts apkaart- un staav gadiem taads dabas skaistums1?? turpat zirgu ferma apkaart- buus izklaides jaašanas jomaa!! VIENKAARŠI BURVIIGI!! LAI VEICAAS IGO UN LAI PLAŠAS JO PLAŠAS IECERES UN TO REALIZAACIJA!!!!!

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 13:59

Nacionālis

Tas Jumpavs parks ir mūsu nopelns. Ziniet taču par ko jābalso.

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 20:53

ķieģeļu cepējs

" ... esmu sācis jau vākt kopā domubiedrus."
Pat nezināju,ka Ģintermuižā un līdzīgās iestādēs ir ilgstošas brīvdienas,kuru laikā Igo domubiedri var izklīst un paklīst .

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 14:57

cepējam

Spriežot pēc Tava komentāra, tā vien šķiet, ka kāds no paša ceptajiem ķieģeļiem trāpījis Tev pa galvu.

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 16:05

Fēnikss

Tad jau varēsim Igo manīt reibumā klīstam pa Bausku, vientuļos vakaros. Kā jau mūziķim pieklājas. Visi Bauskas buhariki jau sarosās un stellē telefoniem priekšējās kameras priekš selfijiem.

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 16:00

stereotips

Kaut ko tādu var samurgot cilvis, kurš pats ikdienā ir šmigā

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 16:10

Lai uzdodas!!!

Šādas ieceres novadam ir kā aklai vistai grauds un ne īsti gudrie komentētāji tieši to arī apliecina.

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 22:11

ha

Jumpravmuižas parks tika privatizēts, kā to varēja pieļaut, to izdarīja izsaimniekotāji kuriem nav svarīgas dabas un kultūrvērtības, nožēlojami, parka ainavu var apskatīt tikai dažās grāmatās, jo pastaiga kā senos laikos ir liegta!

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.03 10:58

PRIEKS PAR IGO ..LAI VISS IZDODAS ..VIETA MISTISKA

Prieks par Igo ..lai viss izdodas ..vieta mistiska un ideāla tādam mērķim ..Provincēm jāatdzimst ..Esmu bijusi kulturas darbiniece ..Bauskas pusē pavaditi skaistakie gadi ..un Livu koncerti LAI MANĀ BERNIBAS UN JAUNIBAS ZEMĒ VISS PLAUKST UN ZEĻ ..SKUMSTU PĒC ZEMGALES

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.04 10:17

bits

Cerams, ka pagasts izdabādams neslēgs kārtējo ceļu kā to reiz izdariija , lai izdabaatu izbijusa policista vēlmei izveidot ipasumu lidz upes krastam. Toreiz iedzīvotaji baidijaas,kko teikt, kad vecu , senu liepu aleju izveidoja par braucumo ceļu, cauri bērnu rotaļu laukumam. Ko nevarot nopirkt par naudu, to varot par lielu naudu??? taa bij tas teiciens?

pirms 4 mēnešiem, 2019.02.06 10:11

Vietējās ziņas