Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Naudu par renovētajām mājām Iecavā vēl gaida

Iecavas pašvaldības kapitālsabiedrība «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) vēl nav saņēmusi Eiropas fondu atbalsta maksājumu par pērn renovētajām daudzdzīvokļu mājām.

Kopumā par renovācijas projektiem Dārza ielā 4 un Skolas ielā 1 DzKS no atbalsta administratores Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) jāsaņem ap 55 tūkstošiem eiro, «Bauskas Dzīvei» apstiprināja DzKS vadītājs Jānis Feldmanis.

Jau vēstīts, ka renovētais nams Dārza ielā 4 LIAA auditā pieņemts pērn oktobrī, Skolas ielas 1. māja – decembrī. Turklāt pret pēdējo auditoriem nebija nekādu iebildumu, ko J. Feldmanis skaidroja ar DzKS pieredzi renovācijā, proti, tas bija piektais pašvaldības uzņēmuma speciālistu pārziņā īstenotais projekts.

Par Dārza ielas 4. namu DzKS vēl jāsaņem 15 tūkstoši eiro, par Skolas ielas 1. māju – 35 tūkstoši eiro, atklāja J. Feldmanis. Līdz šī gada aprīlim LIAA jānoslēdz visi projekti, taču iecavnieki cer, ka tik ilgi nauda nebūs jāgaida. Pērn bijusi līdzīga situācija – atbalstu par 2014. gadā pabeigtiem renovācijas projektiem izmaksāja pēc vairākiem mēnešiem.

«Pašlaik ar finanšu plūsmu DzKS nav viegli,» atzīst J. Feldmanis, «savelkam jostu, pēc iespējas samazinot izdevumus. Šīs kavēšanas dēļ no pašvaldības budžeta atbalstu neprasīsim, iesniegsim vienīgi kārtējo pieteikumu dārznieces darba dotācijai šogad.»

J. Feldmanis skaidro, ka ziemā ir tikai kārtējie ielu kopšanas darbi Iecavā, nevajag daudz materiālu remontiem: «Pēc ūdenssaimniecības rekonstrukcijas šoziem neesam piedzīvojuši cauruļvadu aizsalšanu vai avārijas sala dēļ, kas gadījās agrāk. Ja atkārtosies lielāks sals, ūdensvads varētu aizsalt kādā seklākā vietā, kur to lieto reti. Ja ūdeni klienti izmanto regulāri, cauruļvadiem nevajadzētu aizsalt.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas