Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No 1. oktobra Rundāles novadā pieaugs maksa par atkritumu izvešanu 8

No šodienas, mainoties atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam, Rundāles novadā pieaugs maksa par atkritumu izvešanu, noskaidroja aģentūra LETA.

Saskaņā ar novada pašvaldības veiktā iepirkumu konkursa rezultātiem turpmākos piecus gadus sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rundāles novadā nodrošinās Bauskas novada pašvaldības SIA "Vides serviss".

Iedzīvotājiem jārēķinās ar lielākiem izdevumiem, jo "Vides serviss" atkritumu izvešanu nodrošinās par 15,98 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN) par kubikmetru. Līdz šim, saņemot pakalpojumu no SIA "Lautus", iedzīvotāji maksājuši 12,56 eiro bez PVN par kubikmetru.

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilvija Tetērina aģentūrai LETA pauda, ka "Vides servisa" atgriešanos un pakalpojuma sniegšanu Rundālē pašvaldībā vērtē tikai pozitīvi, jo jau iepriekš pašvaldībai ar "Vides servisu" bijusi laba sadarbība.

"Firmas.lv" dati liecina, ka "Vides servisa" apgrozījums 2017.gadā bijis 2 757 840 eiro, bet peļņa sasniegusi 3389 eiro

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Vēlētājs

Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrība apkalpos Rundāles novadu, jo Rundāles novads savā pastāvēšanās laikā tā arī nav spējis izveidot nevienu kapitālsabiedrību pašvaldības autonomo funkciju realizācijai. Vien savu kabatu papildināšanai Rundāles pašvaldības telpās tiek nodrošināta Krājaizdevumu sabiedrība darbība.

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 12:56

tērētājs

Bauskas pašvaldības domes sēdē 30.augustā ar Nr. prot.Nr.16, 22.p. nosaka ka no nodokļu maksātāju naudas Vides servisam tiek piešķirti 21 650 euro, tad tas nozīmē, ka turpmāk visus vides servisa "veiksmīgās saimniekošanas" iztrūkumus baušķenieki segs no savām kabatām. Lai dzīvo Rundāle, nu māk taču iekārtoties Bauskas paspārnē. Un ja vēl deputāti -naudas šķērdētāji to pieļauj...

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.01 19:25

Butele

LŪDZU, šķirojiet, par to nebūs jāmaksā! Ja pareizi atceros, tad dabas nodoklis katru gadu ceļas....ne jau priekšnieki nosaka dārgumu. Vajag izvērst škiroto atkritumu mācības, plakātus salikt, kā Rīgā dažviet.

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.02 11:23

Lasītāja

Manuprāt, tieši Rundāles novads, neveidojot pašvaldības uzņēmumus, rīkojas pareizi.

pirms 9 mēnešiem, 2018.10.02 21:09

Rakstītāja

nu bet kurš ta vēl domā savādāk? ja ir muļķa baušķi ar savu budžetu, priekš kā Rundālei savu kapitālsabiedrību?

pirms 8 mēnešiem, 2018.10.09 19:37

patriots

Beidziet mērkaķoties un atjaunojiet beidzot Bauskas rajonu (novadu/apriņķi) tā vecajās robežās un ietaupīsiet uz nevajadzīgo, rijīgo un nekompetento amatpersonu rēķina!

pirms 8 mēnešiem, 2018.10.13 11:05

Vietējās ziņas