Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No pilsētas izved sniegu 14

Pagājušajā nedēļā lielā apjomā sasnigušais sniegs daļu Bauskas pilsētas ielu pēc izšķūrēšanas padarījis pārlieku šauras satiksmei, tāpēc pieņemts lēmums sniegu izvest.8. un 9. februārī ielas un trotuārus tīrīja SIA «Vides serviss» un «PS Līdums» darbinieki. Vīri sniegu veda uz laukumu Dambja ielā, kur veidojās augsts paugurs. Bauskas pilsētas pārvaldē saņemti vairāku firmu piedāvājumi izvest sniegu. Pašvaldība par labāko, galvenokārt jaudīgas tehnikas dēļ, atzinusi SIA «PS Līdums» piedāvājumu. Sabiedrība sniegu izved diezgan ātri. 8. februārī darbus veica daži SIA «PS Līdums» strādnieki, tika izmantots iekrāvējs un divi traktori ar piekabēm. Dambja ielas laukumā sastaptais traktora «John Deere-7530» vadītāja Jānis Jankovs stāsta: «Piekabes tilpums ir 20 kubikmetru. Šodien izberu jau piekto piekabi. Sniegs ir jāizved, citādi jaunu nokrišņu gadījumā būs ļoti grūti braukt.»  Jānis Mičulis stāsta: «Sniega šogad ir daudz vairāk nekā citās ziemās, bet pārvaldes budžetā naudas ir krietni mazāk. Ceļu fondā šogad ir trīsreiz mazāk līdzekļu nekā 2008. gadā. Jo vairāk iztērēsim ziemā, jo mazāk naudas būs pavasara remontdarbiem un citām vajadzībām, kas saistītas ar ielu uzturēšanu.»Vispirms sniegu izveda no vietām, kur tas apgrūtināja satiksmi, - no Mūsas tilta, Dambja ielas, Baznīcas un Uzvaras ielas krustojuma, kā arī gājēju pārejas Zaļā ielā. Dažviet sniegs vien aizšķūrēts uz vietu, kur tas netraucē satiksmei.Jānis Mičulis saka paldies sētniekiem, kuri no ielām un trotuāriem pašu spēkiem aizveduši daļu sniega. Agrāk, t. s. «treknajos gados», šādā gadījumā ielas kaisīja ar sāli. Tas sniegu izkausēja, tāpēc sniegs nebija jāved prom. SIA «Vides serviss» labiekārtošanas nodaļas vadītājs Vladimirs Karpičs informēja, ka pēc krustojumu sakārtošanas galvenā uzmanība tika pievērsta divvirzienu ielām. Vienvirziena ielās varot vienkāršāk nodrošināt satiksmi. Vladimirs Karpičs stāsta par to, kas līdz 9. februārim padarīts: «Sniegu no pilsētas ielām izvedam trešo dienu. Šodien tīrīsim Plūdoņa ielu. Rīt sakārtosim Rīgas ielu un nelielu posmu Pionieru ielā.»Pakalpojuma cenu nosaka darbam atvēlēto stundu skaits, nevis izvestā sniega daudzums. Bauskā maksa par šo darbu ir mazāka nekā Rīgā, jo sniegs nav tālu jāved un darbu var ātrāk paveikt. Tomēr tas ir dārgi - Salātu ielas tīrīšana izmaksāja 500 latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

celtnieks

Zināšanai "tauta": nodarbinātības valsts aģentūra, kura atrodas ēkā līdzās rātsnamam, veic lielu remontu, ir nomainīts jumts, krāsota fasāde, remontētas iekštelpas un pagrabi, tiks mainīta apkure no cietā kurināmā uz gāzi. Šobrīd būvnieki velg gāzes pievadu no "Rātslaukuma"veikala puses gar pašu ēkas sienu. Tāpēc arī tranšejas vietā ir izcelti nelaltie bruģakmeņi. Darbi beigsies pavasarī, tad arī viss tiks sakārtots. Šos darbus nefinansē pašvaldība!
Tā lūk. Bet par to sniega izvešanu paldies Bauskas pilsētas pārvaldei un čaklajiem "Vides serviss"un p.s. "Līdums"vīriem!.

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 08:08

shofers

PS Lidums ratslaukumā sniegu netiirija, tur tiiriija vides serviss..

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 18:11

shofers

PS Lidums ratslaukumā sniegu netiirija, tur tiiriija vides serviss..

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 18:11

ome

vecpilsētā pēc Līduma ar briģi viss kārtībā!

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 10:31

Opozīcija

Pa sniegu jābrien- slikti, notīra - atkal slikti?
Prieks par to, ka tagad var Bausku izbraukt un pat mašīnu ielas malā novietot.
Paldies par darbu.

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 09:38

tauta

cien. bauskas dzīves koruspudenti aizejiet līdz rātslaukumam kur tagad ir sarakts bruģis malā salikts. Vasarā varēs sprandus laust, BRUĢIS JAU IR ĶUPĀ NO TEHNIKAS SUPER nauda bargā vējā, nu uzliks tak jaunu bruģi.........................bagātā Bauska

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 09:26

shofers

prieks,ka beidzot var izbraukt,vismaz pus Bausku,cerams,ka sniega izvešanas darbi turpināsies.

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 08:50

aizliegt

Un ar smago tehniku sapiš visu bruģi-salauž ķieģeļus un iebrauc risas!To neviens neredz,kas segs atkal bruģa remota izmaksas?Muļķu zemē viss pa vecam.

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 06:26

tauta

medaļas sētniekiem ...................................

pirms 8 gadiem, 2010.02.09 17:29

Vietējās ziņas