Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidro «Gada skolēnu» Pilsrundāles vidusskolā

Labota 3. rindkopa un paraksts fotogrāfijai.

Pilsrundāles vidusskolas audzēkņi 11. martā konkursā «Gada skolēns» demonstrēja talantus, kā arī zināšanas par Latviju un Rundāles novadu.

Konkursam Rundāles novadā bija pieteikušies 24 dalībnieki, daži saslima, tāpēc piedalījās 20. Tik kupls skolēnu skaits garantēja skaistus un daudzveidīgus priekšnesumus.

Audzēkņu erudīciju un talantus vērtēja žūrija – Bērsteles skolas struktūrvienības vadītāja Gunta Šurna, Svitenes skolas struktūrvienības vadītāja Gunta Novika, Pilsrundāles vidusskolas direktore Anda Liškauska un viņas vietniece izglītības jomā Daiga Saka.

Sarīkojuma vadītāja, Pilsrundāles vidusskolas direktores vietniece ārpusstundu darbā Aiga Vangale, sacīja: «Talantu skolā netrūkst – kāds dzied un dejo, cits spēlē klavieres vai lasa dzeju. Konkursā aicinām piedalīties ikvienu, lai jau agrā bērnībā ir iespēja sevi prezentēt un gūt rūdījumu uz skatuves. Kāda 3. klases meitene man sacīja, ka piedalās jau trešo reizi un baiļu tikpat kā neesot.»

A. Vangale pavēstīja, ka rezultāti būs zināmi pēc pavasara brīvlaika: «Rīkosim skaistu sarīkojumu kopā ar vecākiem un tajā paziņosim uzvarētājus.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas