Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidros Bauskas novada gada klasi

Bauskas novada konkursa «Gada klase 2018» noslēgums ceturtdien, 26. aprīlī, notiks Bauskas 2. vidusskolā, portālu informē Bauskas novada izglītības nodaļas metodiķe Līga Kirilko.

Fināla pārbaude sāksies ar sportiskām aktivitātēm. Tajās gūtos panākumos pievienos agrāk iekrātajiem punktiem par dažādiem skolēnu sasniegumiem. Tādējādi noskaidros titula «Gada klase 2018» ieguvējus.

Konkurss paredzēts 6. un 7. klasēm. L. Kirilko informē, ka šogad tajā piedalās astoņas komandas. Tie ir klašu kolektīvi no Īslīces, Bauskas 2. un Uzvaras vidusskolas, Bauskas pilsētas pamatskolas, Bauskas sākumskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Vecsaules un Codes pamatskolas.

Diemžēl visas novada skolas dalību šajā konkursā nav pieteikušas. Tāpat kā pērn, arī šogad konkursā nepiedalās Griķu pamatskolas audzēkņi. Direktore Daiga Vīlipa «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka vēlmi gatavoties un startēt šajā pasākumā nav izteikuši paši audzēkņi, kuri, iespējams, nejūtas tik zinoši un par sevi pārliecināti.

Mežotnes pamatskolas direktore Daina Lapkovska pastāstīja, ka skolā ir apvienotās klases, tādēļ izglītības iestāde šajā konkursā nav pārstāvēta. Lai arī dažādi konkursi skolēniem ir atbalstāmi, «Gada klasē» mazajām lauku skolām ir apgrūtināta līdzdalība. Konkursā nepiedalās arī Mežgaļu pamatskola.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka pērn titulu «Gada klase» ieguva Bauskas sākumskolas audzēkņi, arī iepriekš labākie bijuši no pilsētas skolām. 2013. gadā vienīgo reizi labākās klases titulu ieguva lauku bērni – Vecsaules pamatskolas audzēkņi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas