Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti olimpiāžu uzvarētāji Bauskas novadā

Rit skolēnu mācību priekšmetu olimpiādes. Janvārī Bauskas novada jaunieši zināšanas apliecinājuši latviešu valodā un literatūrā, kā arī vēsturē.

Bauskas novada izglītības nodaļas metodiķe Līga Kļaviņa informē, ka vēstures olimpiādē piedalījās 9. un 12. klašu audzēkņi. 9. klašu grupā vislabāk sagatavota bija Bauskas pilsētas pamatskolas skolniece Elizabete Domokejeva. Vēsturi viņai māca skolotājs Dainis Cipulis. 2. un 3. vietu ieguva Bauskas Valsts ģimnāzijas (BVĢ) skolotājas Daigas Telneres izglītojamie Viktors Prisčenko un Kārlis Banis.

12. klašu skolēnu vidū pirmo un otro vietu izcīnīja BVĢ pedagoģes Sarmītes Ābelnieces audzēkņi Reinis Ozols un Annija Lazdiņa. Trešā vieta Linardam Trīberam no Uzvaras vidusskolas. Vēsturē viņu izglīto pedagoģe Ligita Būmeistare.

Noslēgusies arī 11. un 12. klašu skolēnu zināšanu pārbaude latviešu valodā un literatūrā. Vienpadsmito klašu vidū pirmo un otro vietu ieguva ģimnāzijas skolotājas Ineses Karūsas audzēknes Linda Spundiņa un Elza Sējēja. Divi skolēni – Emīls Gulbis (skolotāja Ināra Graudiņa) no Bauskas Valsts ģimnāzijas un Melisa Upeniece (pedagoģe Ilze Ērgle) no Uzvaras vidusskolas – ieguva dalītu trešo vietu. Arī 12. klašu grupā labākās latviešu valodas zinātājas ir ģimnāzistes, skolotājas I. Karūsas audzēknes Katrīna Segliņa un Annija Anna Augule. Trešo vietu ieguva Īslīces vidusskolas skolniece Lelde Drozdovska. Viņu māca skolotāja Vaira Dundure. Pilsrundāles vidusskolas audzēkne Kristiana Āriņa saņēma atzinības rakstu. Jaunieti skolo pedagoģe Daiga Saka.

Vēl janvārī paredzēts konkurss angļu valodā 11. un 12. klašu skolēniem, Bauskas novada fizikas un krievu valodas olimpiāde.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas