Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nošķirs tūrismu no sabiedriskajām attiecībām 5

Bauskas novada domes administrācijā iecerētas pārmaiņas. Deputāti par tām spriedīs šodien, 22. jūnijā, finanšu komitejas sēdē.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova informē, ka Bauskas tūrisma informācijas centrs (TIC) vēlas kļūt par atsevišķu nodaļu. Divus gadus tūrisma joma bija viena no sabiedrisko attiecību nodaļas apakšnozarēm. Bauskas TIC vadītāja Inese Turkupole-Zilpure izteikusi vēlmi reorganizēt sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļu, nodaļas struktūrvienību «Tūrisma informācijas centrs» izveidojot par atsevišķu tūrisma nodaļu.

Vadītāja iesniegumā minējusi daudzus argumentus, kādēļ lietderīgāk būtu šīm abām jomām – tūrismam un sabiedriskajām attiecībām – strādāt autonomi. Deputātu izskatīšanai komitejas sēdē sagatavots lēmuma projekts, kurā ieteikts izveidot divas atsevišķas nodaļas: sabiedrisko attiecību nodaļu un Bauskas tūrisma informācijas centru.

Šis priekšlikums jau guvis atbalstu vides un attīstības komitejas sēdē. Ja arī finanšu komitejā deputāti par to nobalsos, galīgais lēmums par sadalīšanu būs jāpieņem domes sēdē 30. jūnijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

he he

Tad jau varēs atkal kādu jaunu amata vietu izgudrot!

pirms 2 gadiem, 2016.06.22 09:12

hu hu

ir jau izgudrots, un uz sabiedrisko attiecību vadītāja vietu vēl pirms konkursa izsludināšanas jau ir zināms "neaizvietojamais un nepārspējamais darbonis" no attīstības nodaļas

pirms 2 gadiem, 2016.06.22 13:34

ņju to ...

nu re, administrācijas paranoja, arī nekur nav pazudusi...

pirms 2 gadiem, 2016.06.25 19:22

Vietējās ziņas