Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdz līgumu par būvprojekta izstrādi 8

Rundāles novada domē 1. augustā noslēgts līgums par grantsceļa posma Pilsrundāle–Svitene–Klieņi būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību.

Grantsceļa Pilsrundāle–Svitene–Klieņi posma no 1,42. līdz 9,17. kilometram pārbūves būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība uzticēta piegādātāju apvienībai «SIA «Myzone» un Mārtiņš Matvejs», informē Rundāles novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.

Līgumu par sadarbību starp uzņēmumu un pašvaldību parakstīja SIA «Myzone» valdes loceklis Staņislavs Morduhajs-Boltovskojs un Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

Būvprojekta izstrāde plānota līdz nākamā gada 6. februārim. Kopējās projektēšanas izmaksas ir 27 621,28 eiro ar 21% pievienotās vērtības nodokli (PVN), no tiem 24 381,5 eiro ar PVN paredzēti projekta izstrādei, 3239,78 eiro ar PVN – autoruzraudzībai, kas tiks apmaksāta pēc būvdarbu pabeigšanas.

Rundāles novada domes izsludinātājā iepirkumā par ceļa posma būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību piedalījās divi pretendenti.Par saimnieciski izdevīgāko atzina piegādātāju apvienības «SIA «Myzone» un Mārtiņš Matvejs» piedāvājumu.

Būvprojekta izstrādes un autoruzraudzības izmaksas plānots segt no Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam valsts un Eiropas Savienības investīciju pasākuma «Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos», kurā Rundāles novada grantsceļu labiekārtošanai atvēlēti 1,17 miljoni eiro.

Jau rakstīts, ka jūnija domes sēdē Rundāles pašvaldības deputāti atbalstīja lēmumu pārņemt ceļa posmu no sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi», lai varētu to rekonstruēt no Rundāles pils muzeja līdz pat Svitenes ciemam. Šis posms ir nozīmīgs gan pašvaldībai un iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, taču gadiem bijis ļoti sliktā stāvoklī.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

uii

okmani,kāpēc Rundālē iedzīvotājiem par karsto ūdeni dzīvokļos jāmaksā 8 eiro par kubu???????????? Ar konjaku mazgāties būtu lētāk! Bauskas pilsētā 2,70 eiro!

pirms 2 gadiem, 2016.08.03 23:43

sūknis

Es domāju tāpēc,ka konjaka krāsā!
Saulainē karsts vai auksts krāsa un smirdoņa iekļauta cenā!!!
Man patiktu, ka ceļa būvniecību pārbaudītu Valsts kontrole, jo ...

pirms 2 gadiem, 2016.08.04 13:29

zinātājs

Nesagaidīsi - vari lekt kaut no biksēm ārā, bet projekta cena tāpat būs lielāka par paša ceļa izbūves izmaksām. Šamo ērgļu palīgskolās iegūtais intelektuālais kapitāls šodien ir pieprasīts un dod nežēlīgus "augļus" (ja māk dalīties, protams).

pirms 2 gadiem, 2016.08.04 13:50

Paradis Impérial

... vispirms vajadzētu iemācīties atšķirt konjaku no brendija un tad bļaustīties ...

pirms 2 gadiem, 2016.08.04 20:25

ķēķa pelīte

Alkohola piesaukšana ir tikai epitets, bet, ja ūdens kvalitātes neatbilsltība pārsniedz 34 reizes, tad ir nevietā apvainot par bļaustīšanos. Novadam ir ar likumu jāatbild par kvalitatīva ūdens piegādi!!!

pirms 2 gadiem, 2016.08.11 15:27

tt

sietiņš jau Rundālē ģēlas kruķī bet laikam jau tas vadzītis lūzīs,cik var !

pirms 2 gadiem, 2016.08.04 21:31

tik maksā man!

Šitais frukts jau nav sūdīgāks par inspektoru vaļeru !

pirms 2 gadiem, 2016.08.04 21:53

ome

glumais,siekalainais,paš. vadītājs kam tik, tīk paša labklājība, ne jūsu RUNDĀLIEŠU izdzīvošnas spējas,arī ceļu uzbūvēs par tik papīros,bet pusi no tā abi iebāzīs kabatā,u pēc pāris ga gadiem(to es nesdzīvošu)brauksiet kā uz svitenīti zemiti manu(dievs to nepiedos)

pirms 2 gadiem, 2016.08.05 22:52

Vietējās ziņas