Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzies V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāls «Toņi un pustoņi» 1

Nedaudz salijuši, atvēsinājušies un ar pozitīvām emocijām pagājušās nedēļas nogalē prom no Bauskas devās simtiem bērnu. Pilsētā divas dienas bija V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāls «Toņi un pustoņi». Aktivitātes norisinājās ne tikai pilsētas kultūras un izglītības iestādēs.
 
Talantīgie jaunie dziedātāji pieskandināja Sv. Gara luterāņu baznīcu, uzstājās pansionātā «Derpele», novada administrācijā. Ceturtdienas, 1. jūnija, vakarā Bauskas centrā pieklusa tranzīta transporta duna, jo galvenās pilsētas maģistrāles piepildīja svētku dalībnieku gājiena kolonnas. Pilskalna estrādē, kur skatītāju vietās rīta pusē vēl rosījās strādnieki, novietodami jaunos solus, vakarā izskanēja krāšņs festivāla koncerts «Kašera sapņu fabrika toņos un pustoņos».

Pilskalnā apbalvojumus saņēma tērpu skates uzvarētāji. Galvenā balva aizceļoja uz Siguldas novadu, žūrija uzteica arī Gulbenes 2. vidusskolas kolekciju «Citādā pietura». «Ideja radās mūsu skolas leļļu apģērbu darināšanas pulciņā, kur tapa putni. Tālāk veidojām tērpus, kur pamatā izmantojām džinsu audumu. Kad gatavojām priekšnesumu, radās ideja par puišu iesaistīšanu, pavērsām visu savu uzstāšanos zaļās domāšanas virzienā. Esam priecīgi, ka mūsu ideju saprata,» tā «Bauskas Dzīvei» pastāstīja Gulbenes 2. vidusskolas skolotāja Evita Zālīte.

Tērpu skati Bauskas kultūras centrā, arī tās otro daļu Bauskas pilī vadīja Bauskas Valsts ģimnāzijas vizuālās mākslas skolotājs, aktīvi radošs jaunietis Bruno Bahs. «Radošā brīvība un drosme – tas ir galvenais, lai šādā skatē gūtu panākumus, lai žūrijai par sevi atstātu labu iespaidu. Prieks, ka skolēni ir ne tikai drosmīgi savās fantāzijās un kvalitatīvi izgatavoti ir kostīmi, viņi māk arī tos pārliecinoši

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jānis

Mums nevajag tavus durackos ledus halles projektus, mums vajag naudu! Un ne jau nākamo 3gadu ES fondu naudu, pēc kuras savas treknās roķeles staipa komjaunatnes ilgdzīvotāji. Stulbi projekti, nelietderīgi iztērēta nauda un beigās - sasista sile! Šie ir pēdējie 4 gadi, kad stukaču un kgbšņiku izbīdītā pārvalde raujas pie varas, jo atslēgas vārds ir - ES fondi nākamo 3 gadu laikā, tad nu pamuļķi cenšas būvēt koncertzāles, ledus halles un peldbaseinus. Kas pēc trim gadiem tajos baseinos mazgāsies? Un ar ko to baseinu piepildīsiet? Ar deputātu ūdeņainajām runām? Jeb komunistiskā garā liksiet citiem samaksāt par savu vēlētāju iespēju paslidināties ledus hallē un pamērcēties baseinā?
Jā, viss ir jūsu rokās! Alkatīgajās!

pirms gada, 2017.06.03 10:17

Vietējās ziņas