Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noteikti titula «Gada skolēns» ieguvēji Vecumnieku novadā

Vecumnieku novada konkursa «Gada skolēns» noslēguma sarīkojums 5. maijā notika Stelpes pamatskolā. Tajā godināja 13 zinošākos jauniešus no Stelpes pamatskolas, Misas, Vecumnieku, Valles un Skaistkalnes vidusskolas.

Konkursam bija divas kārtas. Pirmais posms skolās sākās jau gada sākumā, uz otro posmu tika izvirzīti katras mācību iestādes erudītākie skolēni. Kā informē Vecumnieku novada domē, otrajā posmā konkursa dalībniekus vērtēja trīs jomās – mācību darbs, pašizpausmes un radošā aktivitāte, iekšējās pasaules izkopšana. To noteica individuāli pēc sešiem kritērijiem: sasniegumi mācību programmas apguvē; sasniegumi skolas, novada un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs; radošo un fizisko spēju attīstīšana un sasniegumi interešu izglītības grupās un profesionālās ievirzes izglītības iestādēs; izpratne par augstākajām morāles vērtībām, spēja novērtēt un izjust skaisto (rakstīja eseju); radošās izpausmes un sevis prezentēšana (prasmju demonstrējumi un vizītkarte) un iesaistīšanās sabiedriskajā dzīvē un labdarībā.

Vecumnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals sarīkojumā sacīja: «Mazāk jāprasa, ko valsts var dot mums, bet gan – ko mēs varam dot valstij. Skatoties uz šiem jauniešiem un skaistajām jaunietēm, esmu pārliecināts, ka jūs jau Latvijai dodat vairāk nekā jebkurš cits.» Viņš pateicās vecākiem, skolotājiem, audzinātājiem un skolas vadībai par to, ka ir sagatavoti tik spēcīgi jaunieši, un skolēniem novēlēja sekmes.

Titulu «Gada skolēns 2016» ieguva divi jaunieši: viens pamatskolas, viens vidusskolas grupā.  «Gada skolēns» pamatskolu grupā ir Valles vidusskolas 9. klases audzēkne Laima Kampa. Vidusskolu grupā titulu «Gada skolēns» saņēma Vecumnieku vidusskolas 12. klases jaunietis Niklāvs Ņikiforovs.


TITULA «GADA SKOLĒNS» NOMINANTI

8. – 9. klašu grupā:

Rihards Slišāns – Vecumnieku vidusskola;
Linda Valaškeviča – Skaistkalnes vidusskola;
Sanita Strautniece – Stelpes pamatskola, nominācija «Par sabiedrisko aktivitāti»;
Annija Tamane – Vecumnieku vidusskola, nominācija «Par talantu daudzpusību»;
Rūdolfs Agris Stilve – Vecumnieku vidusskola, nominācija «Par vispusīgām zināšanām»;
Laima Kampa – Valles vidusskola, tituls «Gada skolēns».

10. – 12. klašu grupā:

Edijs Ancveirs – Misas vidusskola;
Aivis Tjuševs – Misas vidusskola;
Sandijs Siliņš – Skaistkalnes vidusskola;
Sintija Neimane – Misas vidusskola, nominācija «Par sabiedrisko aktivitāti»;
Marika Sadovina – Misas vidusskola, nominācija «Par talantu daudzpusību»;
Lauma Vidovska – Valles vidusskola, nominācija «Par vispusīgām zināšanām»;
Niklāvs Ņikiforovs – Vecumnieku vidusskola, tituls «Gada skolēns».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas