Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks Rundāles pils muzeja kafejnīcas telpu nomas tiesību izsole 4

Šodien notiks Rundāles pils muzeja pils pagrabstāvā esošo kafejnīcas telpu nomas tiesību izsole, portālu informēja Rundāles pils muzejā.

Izsole notiks rakstveidā. Piedāvājumi tiks atvērti Rundāles pils muzeja administrācijā, Nomas objektu izsoļu organizēšanas komisijas atklātā sēdē plkst.11.45. Komisijas sēdē pēc piedāvājumu atvēršanas tiks paziņots datums, līdz kuram notiks vērtēšanas process un kurā tiks paziņoti rakstiskās izsoles rezultāti. Divu darba dienu laikā pēc rezultātu paziņošanas informācija tiks publicēta mājaslapā "www.rundale.net".

Kā skaidroja muzejā, 2013.gadā savu darbību muzeja pagrabstāvā beidza kafejnīca "Velves", bet 2014.gadā telpas stāvēja tukšas un periodiski, visa gada garumā, notika dažāda veida remontdarbi un kosmētiskais remonts.

Ņemot vērā muzeja ieceres un redzējumu par šo telpu turpmāko izmantošanu, vīziju par kafejnīcas attīstību raksturotu tas, ka tā ir ar mājīgu, bet izsmalcinātu, 18.gadsimtam raksturīgu atmosfēru.

Muzejs rūpīgi strādājis pie kafejnīcas telpu iekārtošanas, zīmējot skices un veicot speciālu mēbeļu izgatavošanas pasūtījumu. Telpās paredzēta vieta arī vitrīnām, kurās tiks eksponēti muzeja krājuma priekšmeti.

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties Rundāles pils muzeja mājaslapā, publisko iepirkumu sadaļā un VAS "Nekustamie īpašumi" mājaslapā.

Kā liecina izsoles noteikumi, kafejnīcas pakalpojumu sniegšanai atvēlētās telpas ir kultūras piemineklis un to kopējā platība ir 227,6 kvadrātmetri. Savukārt zemākā izsolāmā nomas maksa paredzēta četri eiro par kvadrātmetru, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), un līdz ar to nosacītā minimālā nomas maksa mēnesī par objektu kopā ir 910,40 eiro, neskaitot PVN.

Ņemot vērā, ka kafejnīcas telpas atrodas īpašā objektā - Rundāles pilī - un ir iekārtotas 18.gadsimta baroka stilā, tam pielāgojama arī ēdienkarte, pasniegšanas veids un forma. Kafejnīcas tirdzniecības telpas tiks iznomātas tikai ar mēbelēm un interjera priekšmetiem. Kafejnīcas mēbeļu un interjera priekšmetu nomas maksa ir 250 eiro mēnesī.

Galvenā tūristu plūsma notiek vasaras sezonas laikā, no maija līdz oktobrim. 2014.gadā tūristu skaits, kas apmeklēja muzeju vasaras periodā - no maija līdz oktobrim, bija 91% no visa gada apmeklētājiem.

Nomniekam, izmantojot telpas kafejnīcas vajadzībām, jāievēro īpaši izstrādāti noteikumi darbībai Rundāles pilī. Maksimālais iznomāšanas termiņš ir 12 gadi, pirmais līgums tiek noslēgts uz trim gadiem ar iespēju veiksmīgas sadarbības gadījumā to pagarināt.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

mēs

pirmie mazgā grīdas, otrie cep kotletes 18 gadsimta stilā!!!

pirms 4 gadiem, 2015.04.01 11:56

pilsone

Jau minēju par tām pārmērīgajām naudām, ko pilskungs prasa un ko noklusē! :)
Piedāvājums pašnāvniekiem! :)
Kārtējā laža par 18.gs. interjeru! Redzot attēlu, vārētu domāt, ka nevis pils, bet stacijas bufete! :) :) :)
Ka tik nevajadzēs padomāt par pilskunga atlaišanu! Sudraba trauks jau pareica visu!

pirms 4 gadiem, 2015.04.04 21:37

Vietējās ziņas