Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks sabiedriskās apspriedes par iecerēm paplašināt atkritumu apglabāšanas poligona «Grantiņi» darbu 4

Bauskā un Iecavā otrdien, 27. septembrī, notiks sabiedriskās apspriedes par SIA «Zemgales Eko» iecerēm paplašināt esošo infrastruktūru sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā «Grantiņi» Bauskas un Iecavas novadā, aģentūra LETA uzzināja uzņēmumā.

Atkritumu apsaimniekotājs ieplānojis jaunas atkritumu noglabāšanas šūnas izveidi, kā arī sekojošu infrastruktūras objektu – mehāniski-manuālās atkritumu šķirošanas līnijas, bioloģiski noārdāmo atkritumu kompostēšanas laukuma un būvgružu un lielgabarīta atkritumu reģenerācijas laukuma – izveidi.

Uzņēmumā uzsver, ka jaunās infrastruktūras izveides rezultātā tiks veicināta materiālu otrreizēja izmantošana un samazināts poligonā «Grantiņi» apglabājamo atkritumu apjoms.

Ietekmes uz vidi novērtējuma sākotnējās sabiedriskās apspriešanas sanāksmes notiks 27. septembrī plkst. 17 Salātu ielā 7a, Bauskā, SIA «Vides serviss» telpās, kā arī plkst. 19 Iecavas Mūzikas un mākslas skolas koncertzālē Grāfa laukumā 1 Iecavā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Pudele un burka

Mēs gribētu atsevišķu miskasti privātmājas pagalmā! Nezkāpēc tas nav iespējams!?

pirms 2 gadiem, 2016.09.23 15:46

pudele

gribu savā misenē čučēt!!! Vides servisa jaunā darbone esot par to, bet, ja nopietni, padomājiet, cik daudz enerģijas un resursu tiek patērēts, lai saražotu vienu smaržu pudelīti???

pirms 2 gadiem, 2016.09.23 15:57

kartons

Priekšlikums-Bauskas novada pašvaldībai panākt,lai atjauno dalīto atkritumu konteinerus Bērzkalnos, kuri tika aizvākti nesaskaņojot ne ar iedzīvotājiem,ne apsaimniekotājiem.
Gada sākumā Vides serviss nāca klajā ar paziņojumu,ka cenu sadzīves atkritumiem samazina par 4%,bet vienlaicīgi vairākās vietās aizvāca dalīto atkritumu konteinerus (Bērzkalnos, Pilskalna stāvlaukumā).

pirms 2 gadiem, 2016.09.23 20:02

ārds

Re! Laikam parēķināja, ka ekonomiski izdevīgāk ir pie.irst pasauli, nevis par šo "bumbiņu" rūpēties! Ech-bizness ir negants.

pirms 2 gadiem, 2016.09.24 09:31

Vietējās ziņas