Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada iedzīvotājus aicina piedalīties pagastu sporta spēlēs 8

Bauskas novada Codē un Īslīcē sestdien, 13. februārī, tiek organizētas ziemas atklātās sporta spēles. Izkustēties un lieliski pavadīt laiku aicināti visi novada iedzīvotāji.

Codiešus un citus novada iedzīvotājus Codes pamatskolas sporta zālē sacensību organizators Āris Rotbergs gaidīs no pulksten desmitiem. Visi aktīvā dzīvesveida piekritēji varēs spēlēt zolīti, šahu, dambreti un galda tenisu. Vienīgā komandu spēle būs florbols, vienības sastāvā obligāti jābūt vienai daiļā dzimuma pārstāvei, uzsver Ā. Rotbergs.

«Tradicionāli ziemas sporta spēlēs piedalās Codes pagasta iedzīvotāji. Šogad cenšamies iesaistīt arī Bauskas novada aktīvistus. Sacensību dienā sportisti bauda draudzīgu konkurenci, satiek bijušos cīņu biedrus un iepazīst jaunus,» stāsta Ā. Rotbergs. Sīkākas ziņas par sacensībām, zvanot Ā. Rotbergam pa tālruni 29494266.

Tajā pašā dienā un laikā Īslīces vidusskolas sporta zālē aktīva dzīvesveida piekritējus gaidīs Īslīces pagasta sporta darba organizators Aleksandrs Rimševics. Būs iespēja sacensties galda tenisā un hokejā, šautriņu mešanā un novusā. Vairāk par sacīkstēm, zvanot to organizatoram pa tālruni 26126854.

Brunavas pagastā ziemas sporta spēles bija plānotas pagājušajā nedēļā, atkušņa dēļ sacensības nācās atcelt. «Brunavā sportojam ārā. Šogad nepaspējām izmantot ziemīgos apstākļus, bet vēl neesmu atmetusi cerību – tiklīdz ziema atgriezīsies, rīkosim sporta spēles,» teic Brunavas pagasta sporta darba organizatore Dace Kalniņa.

Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolas zālē sporta spēles notiks 20. februārī. Tajās varēs piedalīties iedzīvotāji, kas dzīvo, mācās vai strādā Ceraukstes pagastā. Veiklību un sportisko garu varēs apliecināt bērni, jaunieši un pieaugušie. Jautājumu gadījumā zvanīt – 26727678.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Bauska

Kad beidzot Ābelnieka kungs būs Bauskas pilsētas sporta spēles? Tagad tikai pagasti,pagasti...Kāpēc Bauskai nav sporta spēles? Vai Ūbelei tas nav pienākumos iekļauts-organizēt sporta darbu Bauskas novadā? Viņa tak ir galvenā sporta organizātore Bauskas novadā,vismaz rakstot par viņu,tas tiek izcelts!!! Tātad cilvēks nepilda savus uzdevumus,jo Bauskas sporta spēles nenotiek.

pirms 2 gadiem, 2016.02.10 13:40

jā gan

Kāda vajadzība pārpūlēties ?Alga tāpat tiek maksāta. Cilvēks nav savā vietā nu un? Galvenais ar vajadzīgiem cilvēkiem labi padiskutēt.

pirms 2 gadiem, 2016.02.10 22:08

Ingai

Patiesība ir tā.ka sporta organizātori tavā vietā veic visu smago darbu,bet tu ierodies sacensību dienā uz citu sarīkoto pasākumu un novadi atklāšanu,iedod naudiņu un uz redzēšanos,bet saņem lielo algu par to,ka it kā organizē sportu. Tā kā Bauskas pilsētā nav sporta organizātora,tad šīs sacensības vajadzētu organizēt Ingai,bet tas jau viņai ir par smagu,neskatoties uz to,ka par to viņai maksā algu. Ābelnieks kungs,vai nebūtu laiks atlaist Ingu Ūbeli par neatbilstību ieņemajam darbam???

pirms 2 gadiem, 2016.02.12 22:41

Piekrītu

Par ko tad Inga saņem algu? Vai par to,ka kontrolē citu darbu? Tad jau vajadzēja viņas darba pienākumos rakstīt sporta darba kontroliene,bet ne sporta dzīves organizātore.

pirms 2 gadiem, 2016.02.14 00:03

konroliers

Aizmirstiet , katram ir savs rokraksts .Tāds ir bijis visus šos gadus un būs uz priekšu. Ja neciena savējos , tad kā var cienīt ciemiņus. Kauns bija klausīties no ciemiņiem par vasaras veterānu sporta spēlēm. Ja paši rīkotāji neprot pienācīgi organizēt un organizēties par ko tālāk stāsts.

pirms 2 gadiem, 2016.02.16 21:25

Nepiekrītu

It kā tie pagastu sporta organizatori strādātu par velti.kāpēc Ingai būtu jābūt visu laiku, visur un vienmēr?

pirms 2 gadiem, 2016.02.13 08:35

UUU

Tātad pagastos sporta dzīvi organizē pagasta sporta organizātori un tāpēc jautājums,kāpēc Bauskā kur dzīvo vislielākais skaits Bauskas novada iedzīvotāju netiek organizēti Bauskas sporta svētki,kurus pēc ieņemajam amatam-Bauskas novada galvēnā sporta organizātore vajadzētu organizēt Ingai Ūbelei. Ābelnieka kungs vai tiešām Bauska nav penījusi savus sporta svētkus.

pirms 2 gadiem, 2016.02.14 21:16

???

Kas no domes atbild par sportu?Ne Ābelnieks visur var iedziļināties.

pirms 2 gadiem, 2016.02.20 13:00

Vietējās ziņas