Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada otrā amatpersona – Jānis Feldmanis 25

Ar minimālu, vienas balss pārsvaru par Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieku 30. augusta ārkārtas sēdē tika ievēlēts Jānis Feldmanis. Par viņu balsoja deviņi deputāti, otrs kandidāts - Alvis Feldmanis saņēma astoņu deputātu balsis.A. Feldmaņa kandidatūru izvirzīja deputāts Uldis Kolužs. Viņš uzteica A. Feldmaņa paveikto, sakārtojot pansionātu „Derpele", strādājot Iecavā. U. Kolužs pārliecināts, ka tikpat labi viņš tiks galā ar priekšsēdētāja vietnieka amata pienākumiem. J. Feldmaņa kandidatūru izvirzīja Uģis Zeltiņš. Izsakot iebildumus par A. Feldmani, deputāts Raitis Ābelnieks pauda bažas par viņa godīgumu. Savukārt deputāte Vera Purmale pārmeta J. Feldmanim mazprasīgumu, nespēju stingri un nelokāmi vadīt darbus. Deputāte Ārija Gaile bilda pretējo, stāstot, ka J. Feldmanim piemīt globāls skatījums uz procesiem, viņš zina, kā risināt jautājumu, spējis nodibināt personiskos kontaktus ministrijās un valsts institūcijās. A. Feldmanis apgalvoja, ka spēs risināt saimnieciskus jautājumus. Viņš solīja, ka ievēlēšanas gadījumā atteiksies no pansionāta direktora amata, kā arī no darba Iecavas domes uzņēmumā. Savukārt J. Feldmanis atzina, ka apzinās darba smagumu, kas viņam būs jāveic, tomēr ir apņēmības pilns tikt ar pienākumiem galā. Balsojums daļā deputātu radīja apmulsumu. Aicinājumu atbrīvot Ā. Gaili no amata bija parakstījuši deviņi deputāti. Šī deputātu grupa arī virzīja vietnieka amatam A. Feldmani. Taču par A. Feldmaņa kandidatūru nobalsoja astoņi. Netieši tika paustas domas, kurš šoreiz varētu būt „uzmetis" pārējos, taču publiski neviens to nenosauca. Deputāts U. Kolužs „Bauskas Dzīvei" atzina, ka viņu šāds balsojums pārsteidz. Visas šīs izmaiņas bija domātas, lai uzlabotu domes darbu. Tagad viss paliek pa vecam, skeptisks bija U. Kolužs.

Pievieno komentāru

Komentāri 25

fakti

Zinu, ka Jānis ir labs cilvēks, ja viņam neuzkāpj uz varžacīm. Tikai darītājs jau nu gan nē, pārāk mīksts......

pirms 8 gadiem, 2010.09.08 17:52

to bēbis

Runāt jau māk daudzi....vajag lai ari prot strādāt,nevis tikai realizēt savas sautīgās intereses,gaidīt kukuli,apzināti sagrozīt faktus un zagt.

pirms 8 gadiem, 2010.09.03 08:34

Nu jā!!!

Ziepes tā kā tā ....... dzīvojam mēs kredītā, domājam mēs bankrotā, lemjam pilnā haosā, un kādam par to jāmaksā!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 10:36

bēbis

Normāls džeks, ar viņu vismaz var cilvēcīgi runāt, ne tā ka ar bijušo iedomīgo dāmu.

pirms 8 gadiem, 2010.09.01 01:28

Šo veco kundzi par deputāti gan ievēlēja Bauskas novada vēlētāji , ne jau šie deviņi deputāti, kas ir akli , jo tikai tagad piepeši ieraudzīja, ka viņu pašu izvēlētā vietniece ir sieviete un pie tam jau gados.

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 14:37

kika

Lai Jums veicas Jani! Esat cilveks ar cilvecigu sirdi.....un tas jau pats galvenais so darbinju darot!Priecajos par Jums, cilveks doma......bet Dievs dara!!!!!Lai Jums pietiek speka un godaprata pastaveet visu intrigu viduu.....

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 13:59

sievietejāāā!

Nu, beidz! Nevienu nenorok dzimuma pēc! Un arī ar tehnisko domāšanu tam sakars visai attālināts. Pieņemu, ka Kolužs ar kaut kādām ne pārāk veiksmīgām standartfrāzēm centās atrunāties, jo lietu saukšana īstajos vārdos nav populāra.
Diemžēl abi kandidāti bija ne tie piemērotākie, kas vēl jo vairāk norāda, ka galvenā vēlme bija tikt vaļā no vecās kundzes (ak, un ko gan tiem cilvēkiem var pārmest - sen bija laiks!). Protams, Jānis bija labākā no 2 iespējām, bet te vietā ir teiciens, ka labs cilvēks - tas, diemžēl, nav profesija. Lai veicas!

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 12:54

temīda

Kāds deputātelis, pamazs augumā, bet ar lielu dūšu, divreiz mēģināja novada domē iejāt uz balta zirga un iegūt kāroto amatu. Divreiz tika sarunātas vajadzīgās 9 balsis, bet abas reizes balsojumā vienas balss pietrūka. Kad būs trešais mēģinājums tikt pie varas?

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 10:33

vēlētājs

Kas tas par deputāru, kurš nespēj pat krustiņu ievilkt paraizajā vietā lapelē? Jo iepriekš bija minēts, ka viena balsojuma liste sabojāta. Jāiet ar steigu uz skolu, rīt vēl var paspēt atjaunot zināšanas , bet ja tādu vispār nav , tad tādas iegūt.

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 10:30

vecumdienas derpelē

Paldies Dievam, ka tika Jānis par vietnieku , jo otrais kandidāts jau nu neattiektos no vecājām siltajām un daudzajām darba vietām. Tas tik tāds pirsmvietnieka sindroma neprātīgais solījums. Tagad aiz bēdām, ka nedabūja amatu sagrāb vēl kādu siltu vietiņu klāt, vai kādu komiteju uzņemsies kūrēt.
Bet Jānim lai veicas jaunajā amatā.

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 10:27

jāāā!

Šobrīd sliktāk jūtas deviņnieks- kādas sajūtas Milgrāvei un Rumbam , kuri vada skolu jaunatni , kas sevi šajā darbā nav pierādijuši un ar vieglu roku uzliek parakstus , lai noraktu cilvēku tāpēc , ka ir sieviete. Jānim novēlu stipru mugurkaulu , sadarboties ar novadniekiem un piedot nelabvēļiem.

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 10:04

varbūit kāds kādam ir ko solījis? .. nav tkā dzirdēts, ka kāds kādam būtu ko apsolījis..tad par kādu uzmešanu še ir runa?!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 09:14

???

kas ir J.FELDMANIS? vai kāds var pateikt ko vairāk?

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 08:10

???

kas ir J.FELDMANIS? vai kāds var pateikt ko vairāk?

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 08:08

neuldis

Kāpēc Uldis nesniedz komentu šajā sakarā?

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 07:51

uz priekšu

Tagad Lielais devītnieks var veikt "razborkas" savā iekšienē un uz nākamo nedēļu iesniegt petīciju jaunas ārkārtas sēdes sasaukšanai, tā teikt: "Esam attīrījušies no iekšām, vēlamies labot kļūdu un Jāni Feldmani - inženieri nomainīt pret tehnisku vīrieti - Feldmani ekonomistu."

pirms 8 gadiem, 2010.08.31 07:50

Kļūda

U. Kolužs, Juris Cielavs, Vera Purmale, Tija Milgrāve, Jānis Rumba, Rudīte Čakāne, Alvis Feldmanis, Egils Millers un Juris Landorfs- Kurš ??????? . vai vel stulbāka kļūda, apjukumā sajaucot vārdu?????????

pirms 8 gadiem, 2010.08.30 23:18

Nāk prātā tas teiciens: "Kas citam bedri rok, pats iekrīt..."

pirms 8 gadiem, 2010.08.30 23:02

Vietējās ziņas