Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadu galda tenisisti startē starptautiskās sacensībās

Sporta skolu galda tenisisti un tenisistes no Iecavas, Bauskas, Rundāles un Vecumnieku novada aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās Latvijas «Stiga» kausa izcīņas galda tenisā pirmā posma sacensībās.

Turnīrā iesaistījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas galda tenisisti divās vecuma grupās – 2002./2004. un 2005. gadā dzimušie un jaunāki, liecina Latvijas galda tenisa federācijas mājaslapā ievietotā informācija.

Jaunāko sportistu meiteņu grupā labākie rezultāti Iecavas sporta skolas audzēknei Raineldai Blumbergai, kurai desmitā vieta. Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknei Danielai Kučinskai 12. vieta, bet citai iecavniecei Heterei Zāģerei 18. vieta.

2002./2004. gadā dzimušo konkurencē augstā 5. vieta Rēzijai Meļķei no Iecavas sporta skolas, savukārt Vecumnieku sporta skolas audzēknei Elizabetei Juškēvičai desmitā pozīcija, bet 12. vieta «Dartijas» sportistei Līvai Bogdanovičai. Vietu zemāk ieņēma baušķeniece Ance Šastakoviča.

Jaunāko puišu grupā mūsu novadus pārstāvēja tikai Vecumnieku novada sporta skola ar tās audzēkni Kārli Klemmi ierindā. Viņam starts pieticīgs un grupā pēdējā 15. vieta.

2002./2004. gadā dzimušo zēnu konkurencē no mūsu novadiem startēja tikai Rundāles novada sportisti Jurijs Gromovs, Pēteris Biganičs un Haralds Ļuļs, ieņemot attiecīgi 26., 28. un 30. pozīciju.

Iecavas sporta skolas «Dartija» direktore Baiba Gāga vērtē rezultātus: «Ņemot vērā spēcīgo konkurenci, rezultāti ir normāli. Piemēram, Hetere ir dzimusi 2007. gadā, bet jau tagad viņa piedalās sacīkstēs, kur spēlē kopā ar vecākām dalībniecēm. Pašlaik sporta skolā trenēju 20 meitenes vecumā no sešiem līdz 18 gadiem.»

Galda tenisa sacīkstes notiks Bauskā šosestdien, 8. oktobrī. Tur paredzētas pirmās un otrās līgas, kā arī augstākās līgas sportistu spēkošanās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas