Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadu ļaudis aicina sestdien talkot 1

Sestdien, 23. aprīlī, ļaudis visos novados aicināti uz Lielo talku. Rundāles novadā izsludinātas deviņas oficiālās strādāšanas vietas, iesaistīties labiekārtošanā un uzkopšanā aicināti visi novada iedzīvotāji.

Rundāles novadā, kā jau ierasts, pirmie sakopt vidi sāk Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības skolas audzēkņi. Viņi Lielās talkas nedēļā labiekārtoja skolas apkārtni, stadionu un parku, vecā poligona teritorijā vāca atkritumus, zāģēja krūmus un veica citus vides sakopšanas darbus, informē mācību iestādes direktora vietniece audzināšanas darbā Sanita Collenkopfa. Automehāniķi strādāja poligonā, kur jaunieši jau paspējuši iemēģināt jauno kartingu.

Rundāles novadā Lielajā talkā noteiktas deviņas oficiālās talkošanas vietas. Iedzīvotāji varēs labiekārtot upes krastu no Pilsrundāles vidusskolas gājēju celiņa līdz peldvietai. Arī Pilsrundāles vidusskolas teritorijā tiks gaidīti darbarūķi. Saulainē iedzīvotāji aicināti sakārtot Kaucītes upes krastus, parka un dīķa apkārtni, kā arī poligonu pie Važītes kapiem. Talkošana notiks arī pirmsskolas izglītības iestādes «Mārpuķīte» teritorijā. Mežotnes pilskalna apkārtnē ļaudis uzkops baznīcas teritoriju, arī Ziedoņu parkā tiks gaidīti strādātgribētāji.

Svitenes pagastā grābekļus varēs likt lietā, uzkopjot Svitenes upītes krastus un Bērsteles luterāņu baznīcas apkārtni. Bērstelē turpināsies upes krastu un Lielbērsteles parka sakopšana.

Viesturu pagastā iedzīvotāji mudināti sakopt zīmīgākos pagasta objektus, Lielupes krastu no kanāla sākuma līdz pagasta robežai.

Visās noteiktajās talkošanas vietās pulcēšanās no pulksten 9. Iedzīvotāji, kuri strādās citās novada teritorijās, ir aicināti pēc darba ziņot par piepildīto maisu atrašanās vietām.

Kontaktpersonas talkošanas vietās Rundāles novadā

Pilsrundālē – Aldis Iesalnieks, tel. 20240101.

Pilsrundāles vidusskolā – Ivars Mežezers, tel. 29459140.

Saulainē – Jānis Ercens, tel. 27700288.

PII «Mārpuķīte» – Judīte Zeltiņa, tel. 22034100.

Mežotnes pilskalnā – Ludmila Knoka, tālr. 29293446.

Ziedoņu parkā –  Ludvigs Šidla, tālr. 25985062.

Svitenē – Jānis Liepa, tālr. 26641544.

Bērstelē – Vitālijs Bļinkovs, tālr. 25925960.

Viesturos – kontaktpersona Genādijs Jakubovskis, tālr. 26337410.

Talkas koordinators Rundāles novadā Aigars Sietiņš, tālr. 28609107.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Šauris

Vai Bauskā un pārējos pagastos neviens netalkos? informācija tikai par Rundāli.

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 21:26

Vietējās ziņas