Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pacietīgi gaida gājēju tiltiņu pār Mūsu 4

Mūsas abos krastos – Bauskas un Bērzkalnu pusē – rit spraigi betonēšanas darbi. Tur SIA «Tilts» veido jaunā gājēju tiltiņa nesošos balstus.

«Bauskas Dzīve» šonedēļ pie tiltiņa sastapa Birutu Bišmani no Bērzkalniem. Viņas abas ar mazmeitu kāpa lejup pa pagaidu kāpnēm. Kundze atzina, ka stāvais kāpums, īpaši Bauskas pusē, ir nogurdinošs. Taču šīs ir tikai pagaidu grūtības, kuras vēlāk aizmirsīsies. «Nākas pa pagaidu tiltiņu upi šķērsot vairākas reizes nedēļā. Vērojot celtnieku darbu, varu apgalvot, ka vīri strādā ļoti cītīgi. Dažreiz viņi te rosās jau no agra rīta, citkārt ap astoņiem vakarā redzu, ka vīri vēl strādā. Ar nepacietību gaidu, kad jaunais tiltiņš būs gatavs,» atklāj B. Bišmane.

Bauskas novada administrācijas speciālists Voldemārs Čačs «Bauskas Dzīvei» pauž gandarījumu par celtnieku darbu. Vīri strādā raiti, darbu organizācija liecina par meistaru pieredzi. Pašvaldība nav saņēmusi iedzīvotāju sūdzības par celtnieku veikumu.

Objektā strādājošais brigadieris Vladimirs Žilkins «Bauskas Dzīvei» skaidro, ka pirmajās dienās nedaudz no grafika nācies atpalikt. Taču tagad darbi rit saskaņā ar plānu. «Kā jau katrā objektā, gadās arī pa kādai problēmai. Taču mūsu pieredze ļauj tās operatīvi novērst. Tilti, kuru būvdarbus man nācies vadīt, katrs ir īpašs. Arī šis pāri Mūsai būs tāds kā neviens cits. Esmu gandarīts, ka varu piedalīties šī objekta būvē,» atzīst V. Žilkins.

«Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka SIA «Tilts» ieguvusi tiesības būvēt jaunu gājēju tiltiņu pār Mūsu. Darbiem atvēlēti vairāk nekā pusmiljons eiro, tie jāpaveic līdz rudenim. Jaunais gājēju tilts būs trīs metrus plats. Abos krastos būs ērta piekļūšana vecākiem ar bērnu ratiņiem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jaunais tilts atradīsies tajā pašā augstumā virs ūdens kā vecais, taču būs stabils, nešūposies.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

paldies

beidzot uzvarējusi mūsu firma nevis kādi ārzemnieki

pirms 3 gadiem, 2016.06.26 06:00

haha

videni jau arī siltināja "mūsu" firma...

pirms 3 gadiem, 2016.06.26 09:17

prieks

Veiksmi darbos! Malači, strādā tiešām cītīgi. Dzīvoju netālu un varu teikt tikai to labāko! Sen gaidījām un beidzot būs forš, stabils, ratiem, riteņiem draudzīgs tilts. Lai gan vecais kaut arī dikti šūpojās, bija ļoti mīļš. Tomēr visa bērnība pie tā pavadīta. :)

pirms 3 gadiem, 2016.06.26 17:06

prieks

Veiksmi darbos! Malači, strādā tiešām cītīgi. Dzīvoju netālu un varu teikt tikai to labāko! Sen gaidījām un beidzot būs forš, stabils, ratiem, riteņiem draudzīgs tilts. Lai gan vecais kaut arī dikti šūpojās, bija ļoti mīļš. Tomēr visa bērnība pie tā pavadīta. :)

pirms 3 gadiem, 2016.06.26 17:06

Vietējās ziņas