Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagastos rekonstruēs ceļus 2

Rekonstruēti ceļu posmi, ierīkots apgaismojums - tādas pozitīvas pārmaiņas tuvāko divu gadu laikā, iespējams, piedzīvos vairāku Bauskas novada pagastu ļaudis. Novada domes vides un attīstības komitejas sēdē 14. janvārī deputāti atbalstīja vairākus projektu pieteikumus.Pagastu pārvalžu vadītājiem ļauts sagatavot projektu pieteikumus Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstības atbalsta programmai. Tā paredz līdzfinansējumu infrastruktūras objektu izbūvei lauku apdzīvotajās vietās. Komitejas sēdē tika atbalstīti sešu pagastu pārvalžu sagatavotie projektu pieteikumi. Īslīces pagastā paredzēts rekonstruēt divas ielas Bērzkalnos, Brunavas pagastā iecerēta divu ceļu posmu un gājēju tiltiņa rekonstrukcija. Ir vēlme veikt ceļa Dāviņu skola-Teņi viena posma rekonstrukciju. Asfalta segumu cerības sagaidīt Mežotnes pagasta iedzīvotājiem uz ceļa, kas savieno divas apdzīvotās vietas - Garozu un Strēlnieku. Savukārt Vecsaules centrā vietvara iecerējusi ierīkot ielu apgaismojumu.  Plašāk par iecerētajiem rekonstrukcijas darbiem varēs lasīt laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā 20. janvārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vecumnieks

Interesanti gan, kādus projektus kaļ Vecumnieku novads, ka nav paredzēts rekonstruēt nevienu novada ceļu vai ielu?

pirms 8 gadiem, 2010.01.18 11:56

iedzīvotāja

Pladies, Baiba, beidzot atkal būs labs tiltiņš pār Mēmeli, kas savieno divas tuvas un savstarpēji cieši saistītas apdzīvotas vietas un ir vienīgā iespēja nokļūt upes otrā krestā nebraucot vairāk kā 20 km līdz Bauskai!

pirms 8 gadiem, 2010.01.17 11:47

Vietējās ziņas