Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagastu jauniešus rosinās būt aktīvākiem 1

Bauskas bērnu un jauniešu centrs (BJC) ceturtdien, 4. jūnijā, sāk novada jauniešu dienu maratonu. Pirmais tā pasākums notiks Vecsaules pagastā, pie saieta nama. Tā informē Bauskas BJC jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs.

«Ne visi jaunieši no pagastiem var ierasties uz pasākumiem Bauskā. Lai dažādotu viņu ikdienu, kā arī rosinātu iesaistīties aktivitātēs, mēs šogad organizējam jauniešu dienas pagastos. Sākam šo astoņu pasākumu maratonu Vecsaulē. Vēl jūnijā pasākumi būs pie Codes pamatskolas (9. jūnijā), pie Mežotnes pamatskolas (16. jūnijā) un pie Īslīces kultūras nama (25. jūnijā),» tā skaidro R. Manuilovs.

Pasākumos vietējiem jauniešiem būs iespēja iesaistīties dažādās sportiskās aktivitātēs, risināt radošos uzdevumus. Būs uzstādīta informācijas siena, kur varēs gūt aktuālāko informāciju par jauniešu iespējām ne tikai Bauskas novadā, bet arī Latvijā un Eiropā.
Jauniešu apzināšanā iesaistīti vietējie aktīvisti. Informācija par pasākumiem atrodama pagastu pārvaldēs, vietējās skolās. R. Manuilovs cer, ka interesenti uz šīm aktivitātēm ieradīsies.

Jauniešu dienu pasākumi turpināsies arī jūlijā. Savukārt augusta beigās jauniešu burziņš būs Bauskā. Šo aktivitāšu īstenošanai izmanto projektā «Kā sauc, tā atsaucas!» iegūto finansējumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jaunsargs

Vai šeit būs arī jaunsargu aktivitātes un informācija par šo kustību?

pirms 4 gadiem, 2015.06.02 19:52

Vietējās ziņas