Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palīdzēsim Raivim un Lindai dzirdēt! 4

Labdarības nodibinājums «palidzesim.lv» sācis vākt ziedojumus piecu bērnu ārstēšanās izdevumu segšanai. Divi no tiem ir mūspuses bērni - Raivis Videnieks dzīvo Rundāles, Linda Dārzniece Bauskas novadā, informē nodibinājuma «palidzesim.lv » vadītāja Ilze Skuja. «Raivis ir kustīgs un apķērīgs, puisēns sekmīgi mācās Valmieras vājdzirdīgo internātpamatskolā. Valsts apmaksātais kohliārais implants ļauj bērnam dzirdēt, taču, lai uzlabotu valodas izšķiršanas kvalitāti, nepieciešama frekvenču modulācijas iekārta. Lindai ir piektās pakāpes vājdzirdība, mammīte ar viņu ļoti strādā, meitenīte apmeklē bērnudārzu. Arī Lindai, tāpat kā Raivim, ir kohliārais implants, bet runas attīstībai vajadzīga frekvenču modulācijas iekārta, kas palīdz atšķirt skaņas,» tāda ir «palidzesim.lv» informācija. Šajā akcijā līdzekļi specifiskam, valsts neapmaksātam ārstēšanas un atveseļošanās kursam tiek vākti vēl trim bērniem ar kustību traucējumiem. Ziedojuma vākšana 14. jūnijā sākās tirdzniecības centrā «Mols» un turpināsies līdz 12. jūlijam. Atbilstīgi katram ziedotajam latam, pie veikala griestiem tiks piekārts taurenis. Nedēļas nogalēs, kad pircēju visvairāk, būs simboliski taureņu salidošanas svētki, kad notiks koncerti. Labdarības koncerts «Taureņu vasara» tirdzniecības centrā «Mols» paredzēts 3. jūlijā. Tajā piedalīsies pazīstami estrādes dziedātāji, bērnu vokālais ansamblis «Momo», deju kopa «Zelta sietiņš» un citi. Bērnu fotogrāfijas veidojuši pazīstami Latvijas fotogrāfi - Ilmārs Znotiņš, Gvido Kajons, Ēriks Meinarts, Artūrs Romanovskis, Santa Spilberga. Ziedot šiem bērniem var arī, ieskaitot naudu «palidzesim.lv» kontā ar konkrētu norādi, piemēram, «Taureņu akcija - Lindai». Rekvizīti: a/s SEB banka LV90UNLA0050013761397, SWIFT kods: UNLALV2X. Informācija tiek apkopota katru dienu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

leila

Nekā aizdomīga nav ieej Palīdzēsim.lv un tur tu vissu redzēsi .!

pirms 8 gadiem, 2010.06.15 11:07

Mūķene

Par so akciju jau stāstīja vakat TV, ka nevēlies ziedot neziedo, bet beidz dir.... ko nezini.

pirms 8 gadiem, 2010.06.15 10:58

Mūks

Ļoti aizdomīgi, kārtējā apfēra ,nesen bija akcija ziedosim.lv , vai jau visa nauda iztērēta,un atkal uzrodas citi kam vajad ziedot, ( es domāju ka ziedoto naudu izmanto netir kam vajad , bet izkrāpj no tautas kas ziedo kādam cēlam mērķim)

pirms 8 gadiem, 2010.06.15 10:34

Mūks

Ļoti aizdomīgi, kārtējā apfēra ,nesen bija akcija ziedosim.lv , vai jau visa nauda iztērēta,un atkal uzrodas citi kam vajad ziedot, ( es domāju ka ziedoto naudu izmanto netir kam vajad , bet izkrāpj no tautas kas ziedo kādam cēlam mērķim)

pirms 8 gadiem, 2010.06.15 10:34

Vietējās ziņas