Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

papildināta – Andris Āboliņš noliek deputāta mandātu 3

(Papildināta ar 2. rindkopu.) Bauskas novada domē gaidāma deputātu maiņa. Andris Āboliņš novada vēlēšanu komisijai uzrakstījis iesniegumu par atteikšanos no deputāta pienākumu pildīšanas. Viņš to dara veselības stāvokļa dēļ. Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Gailis informē, ka piektdien, 18. jūnijā, izskatīs šo iesniegumu. Vienlaikus A. Āboliņš atteicies arī no novada domes priekšsēdētāja vietnieka amata pienākumu pildīšanas. Finanšu komitejas sēdē 17. jūnijā par to deputātiem ziņoja novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips. Tomēr par A. Āboliņa atbrīvošanu un jaunas kandidatūras izvēli šim amatam netika lemts. «Bauskas Dzīves» rīcībā ir neoficiāla informācija, ka tiek domāts par novada vadības struktūras reformu. Viens no variantiem būtu, ka priekšsēdētājam līdzšinējo divu vietā paliek tikai viens vietnieks. Savukārt vienu vietnieka štata vietu varētu izveidot novada domes izpilddirektorei.   A. Āboliņš novada domē bija ievēlēts no centriskās partijas «Latvijas Zemnieku savienība» saraksta. Domē ir trīs šī saraksta deputāti: A. Āboliņš, Vera Purmale un Tija Milgrāve. Ceturto augstāko punktu skaitu ieguva Juris Cielavs. Trešdienas, 16. jūnija, vakarā J. Cielavs «Bauskas Dzīvei» atturējās komentēt savu iespējamo darbošanos Bauskas novada domē: «Nesteigsimies, neskriesim notikumiem pa priekšu. Man pagaidām neviens neko nav teicis, jūs pirmie mani par to informējat. Man jāapdomā, jāuzzina, kādi būs nosacījumi. Nāks laiks, es pieņemšu lēmumu.»J. Cielavs dzimis 1943. gadā, ilgu laiku bijis Vecsaules pagasta padomes priekšsēdētājs. Aiz J. Cielava nākamā sarakstā ir Ieva Litiņa no Codes pagasta.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

dusmīgais vēlētājs

Interesanti, ar kādiem nosacījumiem Cielava kungs ies uz deputāta vietu? Nenormāls un ļooooti nepārdomāts teikums kā iespējamajam deputātam.
Vai tad viņam nav jākalpo tautai, saviem vēlētājiem? Ko tur apdomāt un un čammāteis, vai nu -jā ,vai pavisam prom no politikas pie govīm un miers.

pirms 8 gadiem, 2010.06.18 09:00

Domātāja

Varētu jau J.Cielavs tomēr piekrist darboties novada domē. Kārtīgs, zolīds vīrs. No tām sieviešu kārtas pārstavēm jēgas maz.

pirms 8 gadiem, 2010.06.17 21:30

nesapraša

Cik tad vietniekus vajag izpilddirektorei? Jau saimniecības nodaļas vadītāja amatu izveidoja, lai atvieglotu darbu izpilddirektorei (lasīt iepriekš publicēto bdz). Ja jau cilvēks ir tā noguris vai pārstrādājies, varbūt laiks aiziet???

pirms 8 gadiem, 2010.06.17 18:56

Vietējās ziņas