Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

papildināta -Degšana Stelpes minerālūdens ražotnē apturēta 6

Ap pulksten deviņiem svētdienas rītā liesmas Stelpes minerālūdens ražotnes ēkas jumtā vairs nebija redzamas. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vecumnieku posteņa komandieris Māris Plēsnieks informē, ka glābēji atklāto degšanu ir likvidējuši, objekts tiek novērots un netiek pieļauta jauna uguns izplatīšanās. M. Plēsnieks informē, ka notikuma vietā strādāja divas VUGD brigādes no Bauskas, viena - no Iecavas un no Vecumniekiem. Nelaimes vietā ieradās arī pašvaldību ugunsdzēsēju vienības no Skaistkalnes un Bārbeles. M. Plēsnieks pagaidām atturas komentēt iespējamos aizdegšanās iemeslus. Šajā laikā ražošana nenotika, arī apkures sistēma nevarētu būt aizdegšanās iemesls. Nelaimes iemesls nevarētu būt arī elektroapgādes sistēma, jo ražotne nesen renovēta, visas elektropiegādes līnijas izbūvētas no jauna. Ēkai bija uzstādīta arī jauna zibens novadīšanas sistēma. Par ugunsgrēku Stelpē informēta arī Valsts policija, tās darbinieki devušies uz notikuma vietu.  "Mežotne LDA" ir apņēmības pilna atjaunot ugunsgrēka skarto ražotnes ēku, apliecināja uzņēmuma valdes loceklis Aldis Dzirkalis.  A. Dzirkalis paskaidroja , ka, pēc ugunsdzēsēju teiktā, ugunsgrēks izcēlies ventilācijas sistēmā, kas bija izvietota pa ražotnes jumtu. Nelaimē jumts pilnībā izdedzis, turklāt ugunsgrēka dzēšanas darbos ar ūdeni stipri salietas arī ražošanas iekārtas. "Ventilācijas sistēma iestrādāta jumtā visas ražotnes teritorijā, tāpēc arī dega tik lielas platības," stāstīja uzņēmējs. A. Dzirkalis atzina, ka pašlaik nevar pateikt, kad ražotne atsāks darbu. Vispirms esot  jāaprēķina nodarītie zaudējumi un jānokārto apdrošināšanas jautājumi, jo ēka bijusi apdrošināta.  Papildināta ar pēdējām trīs rindkopām.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Laucinieks

Cerams, ka vismaz ūdens Stelpē paliks. Tur izvietotā Bauskas piena ražotne ne pārāk sen jau aizgāja ciet finansiālu iemeslu dēļ.

pirms 8 gadiem, 2010.09.26 17:13

vecais pujāts

Vakar lasīju "Zvejnieka dēlu"-cik viss aktuāli arī šobrīd!Spirta kontrabanda,nereāli solījumi Saeimas vēlētājiem,"Villa Fredy" apdrošināšana un mistiska nodegšana.

pirms 8 gadiem, 2010.09.26 17:12

JĀNIS

Pārāk bēdīgs nemaz saimnieks neizskatās,tad jau ir labi apdrošināts.

pirms 8 gadiem, 2010.09.26 14:11

Ķēms

Jā, latvietis ir negausīgs un nelietīgs savā būtībā, dikti gribas uz cita nelaimi paskatīties.
F U I !

pirms 8 gadiem, 2010.09.26 11:37

foto

kas ir "Bauskas Dzīvē" fotogrāfa nemaz nav ??? notikuma vietas bildes vajadzētu tā ka redzēt!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.09.26 11:28

Vietējās ziņas