Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Papildināts viss teksts: Bauskas novada domes priekšsēdētāju gāž no amata 357

Deviņi Bauskas novada domes deputāti ārkārtas sēdē 26. aprīlī nobalsoja par priekšsēdētāja Raita Ābelnieka atbrīvošanu no amata.

Ārkārtas domes sēde sākās pussešos pēcpusdienā. Līdz ar agrāk izsludinātajiem kārtējai domes sēdei sagatavotajiem lēmumu projektiem tajā bija iekļauti divi jauni dokumenti. Tajos tika prasīts atbrīvot no amata domes priekšsēdētāju R. Ābelnieku un viņa vietnieku Voldemāru Čaču.

Deputāts Aleksandrs Novickis iebilda, kādēļ sēdē nav iekļauti vēl divi lēmuma projekti par jauna priekšsēdētāja un viņa vietnieka ievēlēšanu. Vairāki deputāti pret to iebilda. Uldis Kolužs aicināja nesteigties ar šāda lēmuma pieņemšanu. Tas ir pārāk atbildīgs uzdevums, pirms tam viss prātīgi jāizvērtē. Arī likums neļauj uzreiz atbrīvot no darba gan priekšsēdētāju, gan viņa vietnieku. Pēc sēdes A. Novickis «Bauskas Dzīvei» gan atzina, ka viss varētu būt bijis likumīgi, ja vien R. Ābelnieks nebūtu speciāli kavējis jaunā priekšsēdētāja ievēlēšanu.

Jautājuma par R. Ābelnieka atbrīvošanu no amata izskatīšanu vadīja priekšsēdētāja vietnieks V. Čačs. Debates sāka A. Novickis. Viņš uzskaitīja pārmetumus R. Ābelnieka un V. Čača darbā. Domes vadība ignorē citu deputātu priekšlikumus un viedokļus, nespēj un nevēlas nodrošināt labas pārvaldības principu ievērošanu ne tikai administrācijas, bet arī kapitālsabiedrību pārraudzībā. Domes vadība parādījusi, ka nespēj vadīt pašvaldību, lai ieviestu godīgu un efektīvu pārvaldību un vienotu deputātus darbam Bauskas novada attīstībai pēc vienotiem un līdzvērtīgiem principiem pagastos un pilsētā, tā vēstīts A. Novicka sagatavotā lēmuma projekta ievadā.

R. Ābelnieks uzrunā norādīja, ka kontroles un uzraudzības institūcijas nav apstiprinājušas nevienu no pārmetumiem par it kā veiktajām nelikumībām: «Visu laiku esmu godprātīgi strādājis un vadījies pēc demokrātijas principiem. Dažiem deputātiem godīga pārvalde, ko esmu īstenojis, ir kā dadzis acī. Neesmu zelta monēta, kas varētu patikt visiem. Nevienam neizdabāšu. Īpaši, ja cilvēks nāk ar savtīgiem mērķiem. Man un domes priekšsēdētāja vietniekam ir sveša pretlikumīga rīcība. Neviens no mums necenšas gūt labumu sev.»

Deputāts U. Kolužs vēlreiz aicināja deputātus nepārsteigties, atturēties no politiskām ambīcijām: «Man nav tīkams dalījums opozīcijā un pozīcijā. Mums, septiņpadsmit deputātiem, ir jāstrādā kopā novada labā.»

Mārīte Ķikure atgādināja, ka deputāti, kuri tagad aktīvi cenšas atbrīvoties no R. Ābelnieka, savulaik mēģināja gāzt no amata arī Alvi Feldmani. Tas liek domāt, kas šiem cilvēkiem ir svarīgāks – amats vai darbs novada labā? «Nav tādu lielu pārkāpumu, kādēļ no darba būtu jāatbrīvo priekšsēdētājs un vietnieks. Vēlēšanās Bauskas novada iedzīvotāji novada vadībā vēlējās redzēt R. Ābelnieku un V. Čaču. Tas ir  jārespektē. Es noteikti balsošu pret R. Ābelnieka atbrīvošanu no amata,» sacīja deputāte Mārīte Ķikure.

Deputāte Inita Nagņibeda atzina, ka pati savulaik ir argumentēti kritizējusi novada vadītāja vadības stilu: «Esmu viņam to teikusi personīgi un vienmēr esmu tikusi uzklausīta. Divas lietas mēs noteikti nevaram pārmest ne priekšsēdētājam, ne viņa vietniekam – negodprātīgu un savtīgu rīcību.»

Deputāts Gatis Skurba pērn, jūnijā, balsoja par R. Ābelnieka ievēlēšanu domes priekšsēdētāja amatā. «Es jūs vēroju, Ābelnieka kungs, un sapratu, ka bez kardinālām pārmaiņām nekas nenotiks. Demokrātija novadā «klibo». Tādēļ es balsošu pret R. Ābelnieku. Viņš ir labs cilvēks, bet kā vadītāju es viņu neredzu,» tā G. Skurba.

Arī deputāts Artūrs Toms Plešs pirms gada atbalstīja R. Ābelnieku. Taču tagad viņš pavēstīja, ka nepilna gada laikā nav paveikts tas, par ko deputāti sākotnēji vienojās. Galvenā problēma balstīta komunikācijas un saliedētas komandas darba trūkumā. «Esmu par normālu, produktīvu darbu, par plašas koalīcijas izveidi, kurā nebūtu dalījuma pozīcijā un opozīcijā. Tādēļ es balsošu pret R. Ābelnieku,» sacīja A. T. Plešs.

Sarunā ar «Bauskas Dzīvi» pēc domes sēdes A. Novickis atzina, ka A. T. Plešs ir piemērots kandidāts novada domes priekšsēdētāja vietnieka amatam. «Tādas sarunas ir bijušas, bet līdz galīgam lēmumam vēl neesam nonākuši. Gan deviņiem kolēģiem, gan citiem deputātiem esmu teicis, ka esmu gatavs strādāt komandā, kas apvieno plašu deputātu skaitu. Ja mēs esam tikai deviņi, tas nav ilgtspējīgi,» «Bauskas Dzīvei» sacīja A. T. Plešs. Konkrētus uzvārdus, kurus viņš redzētu pievienojamies pašreizējiem deviņiem deputātiem, A. T. Plešs atturējās nosaukt.

«Domes vadītāja amats nav tas pateicīgākais darbs. Viens pats viņš neko nevar izdarīt, ja nav atbalsta no deputātiem, izpildvaras, darbiniekiem. Arī es piekrītu – jābūt lielākai komunikācijai, arī atklātībai,» tā R. Ābelnieka darbu vērtēja Valdis Veips. Taču tie nav pietiekami argumenti, lai priekšsēdētāju atbrīvotu no amata.

Deputāte Rudīte Čakāne uzteica R. Ābelnieka pozitīvās rakstura iezīmes: «Tu esi labs cilvēks un esi godprātīgi strādājis. Taču man šķiet, ka tev trūkst «mugurkaula», saimnieka redzējuma, kas šajā darbā ir ļoti nepieciešams.»

Deputāte Karīna Andreika uzsvēra, ka lēmumu balsot pret R. Ābelnieku pieņēmusi pati. Neviens viņu nav mudinājis vai spiedis tā rīkoties. «Es neatbalstīju R. Ābelnieka kandidatūru pērn, jūnijā, un arī tagad esmu pret viņu. Man ir iebildumi pret to, ka netiek uzklausīti iedzīvotāju viedokļi. Viņš nav darbiniekus motivējošs vadītājs,» tā K. Andreika.

Deputāts Jānis Dūmiņš, atbalstot R. Ābelnieku, apliecināja, ka viņa vadībā novads attīstās pareizā virzienā. «Ja jums ir spēcīgs kandidāts, ko likt pretī, uz priekšu, bet, ja jums tāda nav, pārdomājiet savu lēmumu!» piebilda I. Nagņibeda. «Graut nav māksla. Es neredzu, kā sevi pozicionējošais nākamais domes priekšsēdētājs A. Novickis varētu sastrādāties ar administrācijas darbiniekiem, kurus viņš visus ir kritizējis,» sacīja V. Čačs.

Priekšsēdētāja vietnieks atkārtoti aicināja izteikties visus deputātus, taču tas nenotika. Tikai pēc zālē esošo skaļiem iebildumiem savas domas pauda Andris Arcimovičs un Raimonds Žabovs. «Ir vajadzīga kritika. Kad cilvēki tiek kritizēti, viņi sāk strādāt produktīvāk, tas ir virzītājspēks,» sacīja R. Žabovs. «Pārdomas radās jau pēc vēlēšanām, kad Ābelnieks novilka savas sarkanās līnijas. Uzskatu, ka Ābelnieka kungs ir pārāk labs ieņemamajam amatam. Ir vajadzīgs jauns impulss, lai sapurinātos, lai būtu pārmaiņas. To vēlas arī mani vēlētāji,» debatēs izteicās A. Arcimovičs.

Deputāte Aivija Kursīte publiski savu viedokli tā arī nepauda. Pēc sēdes sarunā ar «Bauskas Dzīvi» viņa minēja, ka pievienojas lielākajai daļai argumentu, kurus izteica deviņi iesniegumu parakstījušie deputāti. «Uzskatu, ka gudrs vadītājs līdz šādai situācijai nebūtu nonācis. Tā bija R. Ābelnieka pašpārliecinātība, ka viņu no amata nenometīs, un arī spītība. Neapmierinātība ar viņa darbu kā sniega bumba vēlās arvien lielāka un lielāka. To viņam vajadzēja just,» izteicās A. Kursīte. Tāpat viņa atkārtoti uzsvēra, ka varētu atbalstīt A. T. Pleša ievēlēšanu domes priekšsēdētāja vietnieka amatā.

Pirms balsojuma vēl izteicās A. Novickis: «Jums, Ābelnieka kungs, par katru cenu jānoturas krēslā. Tāpēc jūs cenšaties visus pierunāt. Mums ir komanda, kas novada attīstību redz citādāk. Mēs aicinām mums pievienoties citus deputātus. Savukārt par administrācijas darbiniekiem es varu teikt, ka viņi turpinās strādāt, bet par savām kļūdām viņiem būs jāatbild. Līdz šim neviens par kļūdām nav atbildējis.»

«Bauskas Dzīvei» A. Novickis atzina, ka turpmākā sadarbība ar administrāciju būs ļoti laba: «Cilvēki pielāgojas prasībām. Tas stāsts ir izdomāts, ka, nākot man pie varas, visi aizmuks. Neviens neaizmuks, cilvēki strādās. Būs prasības, un tās ievēros. Es savulaik strādāju izglītības pārvaldē. Vai kādam bija pretenzijas tajā laikā pret manu darbu? Ja cilvēki nevar atbildēt par saviem darbiem, ja apvainojas un mēģina nepildīt uzdoto, tas jau ir cits jautājums,» skaidroja A. Novickis.

Viņš apliecināja, ka ir gatavs pamest darbu Rīgā, ja tiks ievēlēts par domes priekšsēdētāju. Tāpat viņš arī atzina, ka patlaban dzīvo Rīgā. Ja ievēlēs par domes priekšsēdētāju, tad «skatīsimies, kā viss notiks. Šis nav šodienas jautājums»,sacīja A. Novickis.

Deputāti Aleksandrs Novickis, Aivija Kursīte, Karīna Andreika, Juris Landorfs, Raimonds Žabovs, Rudīte Čakāne, Gatis Skurba, Andris Arcimovičs un Artūrs Toms Plešs nobalsoja par Raita Ābelnieka atbrīvošanu no amata. Savukārt jautājumu par V. Čača atbrīvošanu no amata viņi atsauca.

Līdz ar domes priekšsēdētāja atbrīvošanu no amata novada domi līdz nākamā priekšsēdētāja ievēlēšanai vadīs priekšsēdētāja vietnieks V. Čačs. Viņam būs jāsasauc ārkārtas domes sēde jauna priekšsēdētāja ievēlēšanai.

«Bauskas Dzīvei» V. Čačs atzina, ka pēc visa tā, ko A. Novickis izteicis, kā šantažējis, viņš neredz iespēju palikt vietnieka amatā, ja par domes priekšsēdētāju ievēlēs A. Novicki. Arī R. Ābelnieks pauda pārliecību, ka neredz iespēju strādāt koalīcijā ar A. Novicki.


Pievieno komentāru

Komentāri 357

nu gan

Un ko nu??Ko tālāk tie gāzēju jampampiņi darīs?

pirms gada, 2018.04.26 21:52

bez uztraukuma

Nu,nu sabijāties,pagaidām neko.Cilvēks fotografēs un ceļos kā līdz šim, novads jau nu necietīs.
Vienīgi lojālajiem gan būs jāiespringst un jāstrādā.

pirms gada, 2018.04.26 21:59

īsdari

Vai administrācijas ģimenes astoņkājis - špešalistu brigāde kurai uguns pakulās par savu labsajūtu un tagad žēlabu gaudas par nogāzto barotāju-ķeizariņu???

pirms gada, 2018.04.27 11:57

Gardari

Nicki netiksi tu Ābelnieka vietā, žēl tevis, arī vakar biji pavisam žēlīgu skatu, jo saproti kādos sū... esi iekūlies.

pirms gada, 2018.04.27 13:46

īsdarim

tavs komentārs piefiksēts, krāj naudu!

pirms gada, 2018.04.27 16:48

Nu demokrāti....

Piedodiet, bet par sociķiem vairs nebalsošu.

pirms gada, 2018.04.26 21:58

?

kas atmaksas visu shito klaunu izveidotos paradus?kartejo reizi aunu bars ar minimalo algu

pirms gada, 2018.04.26 22:04

dzīvosim redzēsim.

Vai Novickis ievēlēts Ābelnieka vietā, domāju, ka nē, var būt par vietnieku, bet tas ir liels jautājums , nu nepatīk viņš deputātiem. Kā var uzticēties cilvēkam, kurš tik cūcīgi izrīkojās, viņa ģimene bija viņa vizītkarte, daudzi viņu apskauda, bet viņš uzspļāva, līdz ar to zaudēja pēdējo par ko viņu bija vērts cienīt! Tas ka, tika atbalstīta vadības maiņa, likumsakarīgi, jo to vajadzēja un sen bija laiks! Lai jaunajiem veicās!

pirms gada, 2018.04.26 22:05

Viedoklis

Tumsas spēki pārņem Bausku! Lai Dievs nogrābstās.

pirms gada, 2018.04.26 22:12

svētajiem

Hi,Hi laikam tās cūcibas samacījās novadā.Iepriekš gan neviens nestresoja par R.Ā. , J.K.un J.L. uttt....vai tur nebija vizītkartes?

pirms gada, 2018.04.26 22:14

nedzīvo un neredzi

jo tumsas spēki jau bija pārņēmuši Bausku, ar ne visai smuku vēsturisku ģimenes izjaukšanu, un Ļinku kurš pameta sievu ar mazgadīgu bērnu. To nemaz neredzam???

pirms gada, 2018.04.26 22:14

to svētajam

Tev , laikam prātiņš par īsu, tapēc vaukšķi, ja kāds izdara kādu sliktu darbu, vai tagad būs jāataisno visi noziedznieki, krāpnieki utt., vai vsiem būs jāņem no viņiem piemērs???? Man vienkārši nepatīk cilvēki, kas citos redz skabargu, bet paši ar baļķi staigā, un tēlo svētos un pasaules glābējus.

pirms gada, 2018.04.26 22:20

nickim

Kursīte labi pastrādāja!

pirms gada, 2018.04.26 22:24

to to svētajam

precīzi teikts, ka tādi ĀR JK JL, cita acī skabargu redz, bet savā baļķi nepamana ja runa ir par "tikumību adminsitrācijas un domes vadības" stilā

pirms gada, 2018.04.26 22:29

Mudīte

Pasrgājiet savus tuviniekus no tādām strādniecēm!

pirms gada, 2018.04.26 22:31

Iedzer drapīti

Nicki beidz taču nervozēt, sargi savu veselību, slims nebūsi nevienai vajadzīgs un nevienam!

pirms gada, 2018.04.26 22:34

eksperts

Nu tagad visi zin kāda ir viņa vizītkarte .

pirms gada, 2018.04.26 22:57

Mude

Ja cilvēks nolemj kļūt par publisku personu, viņam ir jārēķinās, ka viņa privātā dzīve nokļūst zem lupas un ne tikai viņa, bet viņa tuvinieku arī, ar to ir jārēķinās, nevis jācūkojas un tad jāataisnojas meklējot attaisnojumus citu rīcībās, fu- pretīgi!

pirms gada, 2018.04.27 06:04

mmm

Beidzot tas ir noticis!!! Apsveicam!!!

pirms gada, 2018.04.27 10:50

preciz

Nevis "atstādināšanu no amata " (tas uz laiku), bet "atbrīvošanu no amata"
Vajag takš ielāgot

pirms gada, 2018.04.26 22:07

atbrīvotājs

Kuram dotas tiesības atbrīvot no darba!!!!!!!! HI, hi, hi...Tāpēc tik daudz bezdarbnieku un slaistu! Viņi visi atbrīvoti no darba....Kāpēc lai strtādātu?

pirms gada, 2018.04.27 07:38

Atturībnieks

Gribētos dzirdēt, lai Navickis nosauc kaut vai nu vienu darbu, ko novada labā paveicis !

pirms gada, 2018.04.26 22:08

viens ir

parādīju iedzīvotājiem piemēru, kā tikumīgi jādzīvo!

pirms gada, 2018.04.26 22:10

Askēts

galvenais, ka vēsturnieks ir devis "neatsveramu pienesumu" novada labā, ģimnāzija, Bērzi, Garoza, Strēlnieks, u.t.t. cik naudas nelikumīgi ir aizgājis, uij uij uij

pirms gada, 2018.04.26 22:19

Viedoklis

Pilnībā piekrītu! Nu Bauskas iedzīvotāji piedzīvos tādu paraugdemonstrējumu, kāds mums visiem sapņos nav rādījies! Nu beidzot redzēsim, kā tas ir jādara. Tikai ziepes sākas pašiem pučistiem, jo nu ar mutes brūķēšanu vien nepietiks! Lai Darbi runā nevis malā stāvēšana un bļaušana: viss ir slikti! neko viņi nejēdz! un vispār - pīīīīīīīīīīī-pīīīīīīīīīīīīīī!

pirms gada, 2018.04.26 22:19

divi

Neiespējami nepiekrist opozīcijai, nu nebij kungs savā vietā, nebij. Bet fotogrāfēt un sveikt 100 gadniekus var jau tāpat, tāpēc jau obligāti nav vajadzība aizņemt krēslu

pirms gada, 2018.04.26 22:26

naši

Tad tev jāprasa Kursītei.

pirms gada, 2018.04.26 22:59

maldies

Tagad tikai sāks zagt, nu jau visi ceļi vaļā.

pirms gada, 2018.04.26 23:52

Agonija

Agonija

Šodien 10:47

Pārņēmusi administrācijas ģimenes astoņkāji.....kengājas un savu žulti spļauj pa labi un kreisi. Būs pārmaiņas un ar to būs jāreķinās

pirms gada, 2018.04.27 10:56

Upsī

Grozies kā gribi, nekādu ļaunumu vēsturnieka izmešana novadam nenesīs. var būt pat izglābs kādu lauku stūrīti no iznīcības, ko lielie NA darboņi mēģina iznīcināt, kā Mežgaļu skolu, Mežotnes skolu, Grenctāles kultūras namu

pirms gada, 2018.04.26 22:22

Aiva

Šīs skolas bija jālikvidē pirms 5 gadiem! Tik nesaprātīgi izdevumi novadā, kur tiešām laba izglītība ir pieejama Bauskā, sen bija jāizbeidz. NA pareizi dara! Nedrīkst ignorēt kopējās tendences valstī! Te arī būs nauda attīstībai!

pirms gada, 2018.04.27 09:10

tūdaliņš

Jā jā un šnabi tirgosim Grenctāles kultūras namā :))

pirms gada, 2018.04.27 12:42

adata

Stulbeņi,, ne jau nacionālie grib likvidēt .. padomā ar galvu ko runā ...

pirms gada, 2018.04.27 12:45

agug

Ej uz kūti uz pastrādā ... tikai uzvelc zābakus, ka nepiesmel kājas

pirms gada, 2018.04.26 22:31

bet

pr-ja kandidāts pateica, ka neatbrīvos nevienu darbinieku !

pirms gada, 2018.04.27 11:13

zuze

Īpaši to kas kandidē uz Domes veča amatu, tam cilvēkam nav nemaz ticības, tas jau sejā rakstīts. ne jau vēlētāji vispār viņu nevēlas redzēt šajā amatā.

pirms gada, 2018.04.27 15:21

izvērtēšanas komisija

ļoti augsti godātie Jolanta un Jānis Kalinkas , Ruhocka, Tijone, Mākulēn, Rāceni un Vilciņ, kurš no tās "klaunu" kompānijas apmierinās jusu izvirzītās augstās prasības? Kuru nominēsiet visdarītāja lomai?

pirms gada, 2018.04.29 09:09

Deks

Laba ziņa. Ābelnieks tukša vieta. Varēs atpakaļ uz muzeju iet.
Cerams,ka to uzblīdušo administrācijas aparātu arī patīrīs. Sevišķi iepirkuma un juridiskās nodaļas.

Vienīgi žēl, ka no Čača grib atbrīvoties. Viņš vismaz reāli kaut ko darīja, atšķirībā no daža laba.

pirms gada, 2018.04.26 22:33

Eiropiets

Jā, jā!!! Čačs ar putām uz lūpām atbalstija Vionu. Tagad palūkojamies cik tad labi armēnis stŗadā. Ka pat uzņēmēji negrib viņu redzēt savos objektos.

pirms gada, 2018.04.26 22:39

!

Tur par to Viona izskatās interesanti. Sen KNAB jāizskata.

pirms gada, 2018.04.27 19:12

rud

Viona atkal remontēs ielu...

pirms gada, 2018.04.29 12:54

!

Jā juridiskajā nodaļā Tarvida un Grigorjeva negodīgi ieguva amatus.

pirms gada, 2018.04.29 17:21

to !

Neaizmirsti, ka šīs divas personas amatus ieguva vēl pirms Ābelnieks kļuva par mēru.

pirms gada, 2018.04.30 22:20

to to !

Jā, piekrītu, viņas abas negodīgi ieguva amatus, tāpēc ir pienācis laiks sludināt godīgus konkursus un atbrīvoties no tiem kas negodīgi ieguvuši amatus. Nav taču ģimenes privātais SIA kur var visu ģimeni pieņemt darbā, prot vai neprot strādāt.

pirms gada, 2018.05.01 00:09

naši

наша дела правое победа за намы

pirms gada, 2018.04.26 22:51

N

Dievs atpestī mūs no prātu zaudējušiem cilvēkiem.

pirms gada, 2018.04.26 23:03

:)

Tava lūgšana ir uzklausīta! Pirmais solis ir sperts :)

pirms gada, 2018.04.30 07:48

Bobs

Bet Ābelnieks jau nekur nepazudīs,vai tad atstādināšana no mēra amata nozīmē vispār zaudēt mandātu domē? Cilvēki vīnu piebalsoja tagad būs viņš tur vēl, un balstiesīgs.

pirms gada, 2018.04.26 23:18

Es

domāju, ka tas ickis, ja vispār tiks tajā augstajā krēslā, nolidos no viņa ievērojami ātrāk par nieku.
Nu, nav viņš nekāds darītājs. Tukšs muldoņa.

pirms gada, 2018.04.26 23:22

hi, hi

Sociķu Rudītei bija "vislabākie" argumenti: "Raitis ir labs cilvēks, negodīgumu viņam nevar pārmest, arī novada attīstībā ir daudz kas labs izdarīts, bet gribas citu redzējumu un citu attīstību." Tātad, viss ir labi, bet gribās ko citu! "Dzelžaina loģika". Un kurš tad nu būs tas nākamais cits? Bļauris Novickis? Tad gan būs ko redzēt, cik ātri viss būs " vislabākajā kārtībā"! Varbūt Tomiņš Plešiņš, kurš nekur un nekā nav sevi parādījis, jo ir "pašnodarbinātais", tātad pat normāli nekur nestrādā, bet, vai kā gribas labi atalgotu amatu no nodokļu maksātāju naudas! Kurš vēl, Rudīt, Raimond un Juri?

pirms gada, 2018.04.26 23:37

zuze

Tas tiešām puišelim vēl mātes piens no lūpām nav nožuvis, bet jau raujas augstā amatā, lai nopelnītu sev lielo piķi no mūsu nodoklu maksataju naudas. Vai viņš vispār ko jēdz no domes darba, tikai lielā mutes plātīšana

pirms gada, 2018.04.27 15:17

to hi,hi

Rudīte nav spējīga normāli argumentēt, nav viņai tādu spriešanas spēju,diemžēl. Bēdīgi, ka ir tādi deputāti.

pirms gada, 2018.04.27 18:38

Nacionāļiem

Visus neatkarības gadus Nacionālā Apvienīiba ir bijusi Latvijas valsts valdībā,ne reizi nav bijusi opozīcijā, kur Nacionāļi noveduši Latviju pa šiem gadiem? Labi dzīvojam? Galvenais sauklis - krievi nāk vienmēr noderējis pirms vēlēšanām,bet redz tauta sāk atmosties un redz,kur Nacionālā Apvienība kopā ar saviem valdības koalīcijas biedriem novedusi Latviju. Sāksim ar Bausku,tad gan jau pārējā Latvija arī sapratīs,ka NA nu nav tā partija par ko jābalso. :))

pirms gada, 2018.04.27 01:14

Kubiks

Ko tu muldi, nejēga! Esi laikam ždanokietis? Klusē!

pirms gada, 2018.04.27 11:32

adata

Stulbeni , kas noveda latviešu tautu ,,, tie ir Zemnieku savienība , kas naudu visu bāž savās kabatās ....

pirms gada, 2018.04.27 12:50

Sanda

Tautas partija visu sagrāva un sagrāba atmiņa pa īsu tautiņai.

pirms gada, 2018.04.27 20:10

Sandai

Tautas partija tak bija koalīcijā ar Nacionālo Apvienību,tātad abas partijas bija valdībā un kopīgi pieņēma lēmumus,kuri noveduši Latviju līdz pašreizējam stāvoklim!!!!

pirms gada, 2018.05.01 20:25

Krievs

Vajadzēja klausīt Ždanok ,našu puļimjočicu.

pirms gada, 2018.05.02 14:55

ārprāts

Neticu,ka šo rakstu rakstījis latvietis.Tas ir tulkojums.

pirms gada, 2018.05.02 17:47

Vietējās ziņas