Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par «Grantiņu» paplašināšanu gaida iedzīvotāju priekšlikumus 2

Sabiedriskās apspriešanas par «Grantiņu» atkritumu poligona infrastruktūras paplašināšanu pirmajās sanāksmēs Bauskā un Iecavā pagājušās nedēļas sākumā iedzīvotāju ieinteresētība bija minimāla. Uz tikšanos ar speciālistiem ieradās pašvaldību darbinieki un daži deputāti.

SIA «Vides serviss» valdes locekle Linda Tijone pastāstīja, ka tikšanās laikā uzklausītas dažas vērtīgas idejas. Lai novērstu plastmasas maisiņu iespējamo lidošanu no poligona vēja laikā, ieteikts līdzās žogam iestādīt kokus, tādējādi radot dabisku aizsargvalni. Izskanēja arī citi priekšlikumi.

Šī bija ietekmes uz vidi novērtējuma sākotnējā sabiedriskā apspriešana. Līdz 7. oktobrim iedzīvotāji vēl var iesniegt savus priekšlikumus, iebildes pret iecerēto poligona paplašināšanu. Ziņojumus vēlams sūtīt Vides pārraudzības valsts birojam vai arī vietējām pašvaldībām. Priekšlikumus apkopos un izvērtēs, iespējams, daļu ietvers jaunajā dokumentā. Tad vēlreiz to paredzēts apspriest decembrī.

«Bauskas Dzīve» jau ziņoja, ka sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā «Grantiņi» paredzēts izveidot jaunu atkritumu noglabāšanas šūnu, līdzās tai arī vairākus infrastruktūras objektus: atkritumu šķirošanas līnijas, bioloģiski noārdāmo atkritumu kompostēšanas laukumu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu reģenerācijas laukumu.Tas veicinās atkritumu otrreizēju izmantošanu un samazinās poligonā apglabājamo atkritumu apjomu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

idiotu valsts

kas tur ko spirdelēt? Stulbeņi. Uzstādiet iekārtas kā šķirot, noārdīt vai tml. idiņi! Atkritumi ir jāpārstrādā ar rūpnieciskām metodēm, nevis vēl pie...šot klāt jaunus

pirms 2 gadiem, 2016.10.04 10:03

Vietējās ziņas