Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par iecavnieka Visvalža Eglīša grāmatu stāstīs radio

Sestdien un svētdien Latvijas Radio 1 raidījumā «Piespēle» stāstīs par topošo leģendārā basketbolista iecavnieka Visvalda Eglīša atmiņu grāmatu.

Ar raidījuma veidotājiem sazinājusies Beāta Bundule, Iecavas sieviešu kluba «Liepas» vadītāja. Biedrība vāc līdzekļus grāmatas izdošanai. Raidījums sestdien, 1. februārī, LR1 ēterā skan pulksten 13.05, atkārtojumā svētdien, 2. februārī, pulksten 18.15. B. Bundule portālu informēja, ka šonedēļ bijusi radio studijā stāstīt par ieceri.

«Līdz ar sporta entuziastu un organizāciju jau saziedoto iekustināts arī VEF sporta klubs un Latvijas Basketbola savienība,» atklāj B. Bundule, «ar šo uzrāvienu varētu izdoties savākt visu vajadzīgo summu.» Iepriekš B. Bundule lēsa, ka grāmatas izdošanai būs vajadzīgi nedaudz vairāk kā 2000 latu. Nolemts to izdot 500 eksemplāru tirāžā, izmaksas tiek precizētas.

Jau vēstīts, ka leģendārais basketbolists V. Eglītis, kurš dzīvo Iecavā, no savulaik rakstītās dienasgrāmatas izveidojis materiālu grāmatai ar bagātu nacionālā sporta veida vēstures faktu un iespaidu klāstu. Tekstu papildina fotoattēli no V. Eglīša personiskā arhīva. Iecerēts, ka grāmatas eksemplāri tiks izdalīti skolām un bibliotēkām, kā arī dāsnākajiem ziedotājiem.

Par mūža ieguldījumu basketbola attīstībā un popularizēšanā V. Eglītis iekļauts Latvijas basketbola Godazālē, par nopelniem Latvijas labā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeņa zelta goda zīmi. Pērn par mūža ieguldījumu sportā V. Eglītim piešķirts Iecavas Goda pilsoņa nosaukums.

Ziedojumus grāmatas izdošanai var ieskaitīt biedrības «Liepas» kontā ar norādi «Visvalža Eglīša grāmatai». Rekvizīti: Biedrība «Iecavas sieviešu klubs «Liepas»», reģ. nr. 40008059901, adrese: Rīgas iela 18, Iecava, LV-3913; «SEB banka», kods: UNLALV2X, konta nr. LV46UNLA0050018188978.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas