Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par iesišanu policistam sāks tiesāt balles apmeklētāju 1

Zemgales rajona tiesa Bauskā šodien sāks skatīt krimināllietu pret kādu balles apmeklētāju par iesišanu policistam, aģentūru informēja tiesas priekšsēdētājas palīdze Sanita Grinšpone.
Pirmajai tiesas sēdei bija jānotiek jau iepriekš, taču saistībā ar advokātes aizņemtību citā procesā krimināllietas izskatīšana atlikta uz šodienu.

Jau ziņots, ka marta sākumā prokuratūra lietu nodevusi tiesai. Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka informēja, ka notikumi risinājušies 2017.gada 3.jūnijā Rundāles novada svētku balles laikā, kur sabiedrisko kārtību nodrošināja Valsts policijas darbinieki. Pēc balles beigām starp pasākuma apmeklētājiem izcēlās konflikts, jo balle beidzās un tehniskais personāls uzsāka mūzikas aparatūras novākšanu.

Būdami neapmierināti, pasākuma apmeklētāji sāka pulcēties pie muzikantu telts un izteikt savu neapmierinātību, lamājās rupjiem necenzētiem vārdiem un traucēja mūzikas aparatūras novākšanu.

Policisti vairākkārtīgi pieprasīja neapmierinātajiem pasākuma apmeklētājiem pārtraukt likumpārkāpumus un atļaut tehniskajam personālam veikt savus pienākumus. Pasākuma dalībnieki nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām un starp pasākuma apmeklētājiem izcēlās konflikts, kurš pārauga masu nekārtībā, jo notika fiziska spēka pielietošana.

Policijas darbinieki atkārtoti pasākuma apmeklētājiem pieprasīja pārtraukt likumpārkāpumus, brīdinot, ka pretējā gadījumā pret viņiem tiks pielietota asaru gāze. Kad pasākuma apmeklētāji ļaunprātīgi nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām un turpināja likumpārkāpuma izdarīšanu, policisti izpūta pārkāpēju virzienā asaru gāzi.

Kad par apzināti ļaunprātīgu nepakļaušanos policistu likumīgajai prasībai pārtraukt konfliktu ar apkārtējām personām, policisti aizturēja likumpārkāpēju un veda viņu uz dienesta automašīnu, pie kārtībnieka pienāca aizturētā māte un brālis, kuri jautāja par aizturēšanas pamatojumu.

Laikā, kad kārtībnieks paskaidroja aizturēšanas pamatojumu, apsūdzētais, būdams alkohola ietekmē, izteica neapmierinātību par policijas darbinieku pielietoto asaru gāzi un brāļa aizturēšanu, lamājās necenzētiem vārdiem, un aiz dusmām iesita policistam pa seju, nodarot maznozīmīgus miesas bojājumus.

Kad apsūdzētais mēģināja izdarīt otru sitienu, policijas darbiniekam izdevās izvairīties un apsūdzēto vīrieti aizturēja.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Raibais

Kādi 3mēneši kopējā kamerā un pēc tam vēl tikpat ilgi piespiedu darbos Getliņu izgāztuvē būtu paša laikā

pirms 6 mēnešiem, 2018.08.13 11:20

Vietējās ziņas