Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par piemērotāko vadītāju atzīst rīdzinieku 12

Bauskas pašvaldības informācijas tehnoloģiju kompetenču centru vadīs rīdzinieks Edmunds Šuļžanoks. Izvērtēšanas komisija ar pretendentiem iepazinās 15. martā. Novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko informē, ka atkārtotajā konkursā uz šo amatu bija pieteikušies desmit kandidātu. Nolikuma prasībām atbilda piecu pretendentu iesniegtie dokumenti, viņi arī tika uzklausīti.Novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips vēstīja, ka vienbalsīgu izvērtēšanas komisijas atbalstu guva rīdzinieks Edmunds Šuļžanoks. Uzklausot amata pretendentu, radies iespaids par viņu kā par zinošu speciālistu, kuram ir daudz inovatīvu ideju informācijas tehnoloģiju jomā. Viņš piedāvāja daudzus jauninājumus informācijas tehnoloģiju darba uzlabošanā. Galīgais lēmums par E. Šuļžanoka apstiprināšanu amatā jāpieņem domes sēdē 25. martā. Darba pienākumus viņš varēs sākt pildīt 1. aprīlī.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Hmm

Piekrītu komentētājiem (uuu, pelei un citiem), ka nav tā labākā izvēle. Būtu tikai normāli, ja vispirms piedāvātu darbu vietējiem speciālistiem. Baigi jau tam rīdziniekam rūpēs provinces attīstība... naudiņu saņems, dienesta auto dabūs... un korķi pie Baložiem no rītiem arī ir bieži... Cerams, ka vienmēr būs laikā darbā :)

pirms 8 gadiem, 2010.03.19 10:27

Jānis (vārds mainīts)

Iesaku iedzīvotājiem uzrakstīt iesniegumu un savākt parakstus - iesniegt Veipam !!! Lai pamato savu izvēli !!!
BAUSKA - BAUŠĶINIEKIEM !!!

pirms 8 gadiem, 2010.03.18 10:51

trencis

iedos šim dienesta auto lai braukā vai tad naudas trūkst

pirms 8 gadiem, 2010.03.18 08:38

pele

tas ir pilnīgs sviests! vietējie cilvēki, kas pārzina situāciju un sevi jau pierādījuši netiek ņemti, mēs salasam visādus svešos par skolu direktoriem un citiem vadītājiem. tas ka tie cilvēki māk smuki liet ūdeni un savās pilsētās labu darbu nav varējuši atrast automātiski nenozīmē, ka mums nu viņi nesīs apgaismību. Tas vien ir rādītājs, ka cilvēks ir gatavs dzīties no Rīgas uz mazpilsētu strādāt, ka kaut kas tur nav kārtībā. un tā izglītība BA Turība arī papīrs vien ir.

pirms 8 gadiem, 2010.03.18 08:00

Papa

Hm... "Iepirkumu komisijas loceklis
'LATVIJAS REPUBLIKAS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS UN PAŠVALDĪBU LIETU MINISTRIJA'" bet 2005. gadā beidzis darbus. Kur strādājis pēdējā laikā? Kāds sakars ar IT?

pirms 8 gadiem, 2010.03.17 23:06

eh

Vai tas nav signāls par nepamatoti lielo atalgojumu Bauskā, ja jau tik labs speciālists ir ar mieru no Rīgas braukt? Rīgā sen nav tik lielas algas kā Bauskas pašvaldībā, ir par ko padomāt!!!

pirms 8 gadiem, 2010.03.17 14:29

tā tā

Ja būtu vietējais, tad izrādītos, ka viņš kādam deputātam ir radinieks/draugs/paziņa, un atkal nebūtu labi. Ir taču skaidrs - var izvēlēties da jebko, vienalga apries! :))

pirms 8 gadiem, 2010.03.17 14:25

Atkal nodarbinam Rīdziniekus un mūsu budžeta nadiņa - iedzīvotāja IIN papildinās Šlesera kabatas. Nu ja, nav jau arī pirmais gadījums... Bauskas siltuma vadītājs ar turpat dzīvo...

pirms 8 gadiem, 2010.03.17 13:58

hogans

haim, - varēji arī Tu laicīgi painteresēties, ko šis centrs dara.. Un varēji izmantot šo izdevību un pieteikties uz šo vakanci.. .. Ja to neizdarīji -turpini savā piemājas dārziņā ķiplokus (hrenus) audzēt un žultoties par visu un visiem

pirms 8 gadiem, 2010.03.17 12:12

haims

kas tas par brīnumu centru,nahren tāds vajadzīgs

pirms 8 gadiem, 2010.03.17 11:31

Vietējās ziņas