Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārbauda un maina elektroietaises 2

Rūpējoties par elektroapgādes un sabiedrības drošību, akciju sabiedrība «Sadales tīkls» Bauskas pilsētas teritorijā sakārto un atjauno elektroapgādes sadalnes.

Tatjana Smirnova, a/s «Sadales tīkls» komunikācijas speciāliste, informēja, ka elektroapgādes sadaļņu atjaunošana notiek papildus plānotajiem investīciju objektiem. Šīs ierīces, kā jebkuras inženiertehniskās iekārtas, nevar garantēti funkcionēt bez periodiskām pārbaudēm, atjaunošanas un remontdarbiem. Pilsētā atjaunotas arī tās elektroapgādes sadalnes, kuras ir apzīmētas un kuru bojājumi radušies ceļu satiksmes negadījumos, būvniecības vai citu saimniecisko darbu laikā.

Pašlaik jau izbūvētas septiņas jaunas, bet remontētas 98 sadalnes. Līdz gada beigām pilsētā plānots nomainīt vēl 18 un saremontēt 47 elektroapgādes sadalnes.

Lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti, šogad Bauskas, Rundāles un Vecumnieku novadā a/s «Sadales tīkls» plāno realizēt 21 investīciju projektu, elektrotīkla attīstībā ieguldot vairāk nekā divus miljonus eiro. Novados kopumā plānots atjaunot vidējā sprieguma elektrolīnijas 52 km garumā, zemsprieguma elektrolīnijas 48 km garumā un rekonstruēt vai izbūvēt jaunas 40 transformatoru apakšstacijas, informē T. Smirnova.

Lai nepieļautu trešo personu, īpaši bērnu un jauniešu, iekļūšanas risku elektroietaisēs, a/s «Sadales tīkls» ik gadu veic ārpuskārtas drošības pārbaudes uzņēmuma elektroietaisēm. Mācību gada noslēgumā, aprīlī un maijā, visā Latvijā veiktas 8 739 transformatoru apakšstaciju un 24 110 elektroapgādes sadaļņu ārpuskārtas apskates apdzīvotās vietās, kurās vasaras brīvlaikā iespējama lielāka bērnu koncentrēšanās, pārbaudot uz objektiem izvietotās drošības zīmes, nožogojumus, transformatoru un sadaļņu durvis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

baušķenieks

Korfa dārzā pie paša bērnu laukumiņa ir elektrības kaste kas regulāri ir vaļā...

pirms 3 gadiem, 2016.06.07 21:18

Vietējās ziņas